Buduaari horoskoop 15.06-21.06

15 kommentaari
Buduaari horoskoop 15.06-21.06

Jäär 
Anna endast pisut rohkem, kui sa seda varem teinud oled ning oled oma eesmärgi saavutamisele aina lähemal. See nädal ole ettevaatlik sõprussuhetes. Ära kaasa sõpru liialt oma igapäeva probleemidesse, neile võib jääda mulje, et kasutad neid lihtsalt ära. Samuti väldid inimesi, kes sulle viimasel ajal meelehärmi teevad. Kuid justnimelt neilt on sul palju õppida, mis oleks sulle nii mõneski valdkonnas kasulik. Kannatlikkus ja mõõdukus on need ,mis viivad eduni. Parim päev armastuseks on pühapäev. Hoia silmad lahti, paljugi põnevat hakkab toimuma!

Sõnn
Sinu lojaalsus pannaks proovile. Oled üsna lähedal kõrvetada saamisele ning oleks viimane aeg oma patud hingelt ära rääkida. Kuid siiski see nädal ei too ainult musta meeleolu. Otsid enda jaoks midagi uut ja hoopis teistsugust, mida varem kogenud ei ole. Oled vallaline? Igatahes armuvaldkonnas kannavad su otsingud vilja, leiad endale kaaslase, kes vastab su ootustele ja rohkemgi veel. Oled tõusalaines, lihtsalt lase end vooluga kaasa viia!

Kaksikud
Ole oma hingeelus rohkem avatum ning sa avastad üsna pea, millised on tõelised ja sügavad tunded. Töökaaslastega koos töötamine ja läbisaamine sujub eriliselt mõnusas meeleolus. Oled see nädal suhtlemisaldis ja positiivselt meelestatud ning valmis tegelema ka ammuste lahendamata probleemidega. Rahaga tuled hästi toime, kulutusi teed ainult vajalikeks asjaajamisteks. Suured väljaminekud lõbustuste peale jäävad ära ning veedad lõbusa õhtu oma lähedaste sõprade seltsis. Hubane õhkond ning rõõmus meeleolu-just see, mida vajad!

Vähk
Oled vallaline? Sulle on tekkinud mitu austajat, kuid mitte kerge ei ole valikut langetada-vajad veel aega. Ka pisike puhkus kõigest ümbritsevast kuluks marjaks ära ning otsid veel ainult võimalust ,kuidas seda võimalikult odavalt teoks teha. Samuti on parim võimalus uute tutvuste loomiseks. Ole valmis kohtinguteks ja flirdiks! Selline vaheldus toob sinus esile häid külgi, millest sa ise teadlik ei olnud-see on ainult positiivne! Stress sind ei vaeva, tööl on kõik küll endistviisi, kui see-eest armuelus ja sõprussuhetes on kõik rohkem kui hästi. Ka rahaline olukord pole väga kurb, suudad end ilusti ära majandada ning pisut raha jääb ka enda hellitamiseks. Oled mõistlik ja praktiline!

Lõvi
See nädal oled vastamisi tähtsa sündmusega, mis mõjutab sinu tööd ja karjääri pikemas perspektiivis. Võib sisaldada ka otsust, millel on tegemist sinu maja/korteri ja seal elamisega. Sulle tundub nagu sa ei teeks oma tavalist tööd. Otsustad minna kursusele või uut ametit õppima, et tõestada end tööturul. See võib-olla sinu jaoks just see, mida vajad ning ka tulevikus kasulik. Oled justkui elanud kuskil teises maailmas ning oma lähedased on sulle kaugeks jäänud. Pööra rohkem tähele oma perekonnale ning proovi elustada unarusse vajunud suhteid. Ka telefonikõnest neile oleks esialgu piisav. Parimad päevad oma hingeelu edandamiseks teisipäev ja reede. Kasuta seda aega targasti!

Neitsi
Väljendad end see nädal kuidagi pehmemalt ja sõbralikumalt. See on tingtud sellest, et näed maailma enda ümber hoopis teises valguses, kui seda varemalt. Hakkad mõistma, et raha ja karjäär ei olegi sulle nii väga olulised, kui seda koguaeg arvanud olid. Keskendud rohkem oma vabaaja veetmisele. Alustad uue projektiga, mis põimub läbi nii sinu töö kui ka igapäeva eluga-ideaalne kooslus, mis toob edu! Parim päev armastuseks on neljapäev. See nädal tuleb sul tegemist  teha ka oma eksiga, kes on otsutanud su tagasi võita. Kunagi ei või milleski kindel olla, see nädal on riskide aeg. Ole julge ning astu vastu sind ootavatele väljakutsetele!

Kaalud
Oled kalkuleeriv ja kahtlev teiste suhtes. Arvad, et suudad ise paremini teha, kuid ometi ei tee seda, vaid lased teistel teha. Oled võimekas, kuid veidi laisk, et sellel välja paista lasta. Vabaaja sisustamisele pöörad aga palju rohkem tähelepanu. See nädal alustad uuete hobidega/tegevustega, kas töö juures või eraelus. Ka heategevusüritused ei jää sulle kaugeks, oled aktiivne osaleja. Armuelus on olnud ka paremaid päevi. Tunned, et hakkad oma sarmi kaotama. Räägi oma sõpradega ja nad ütlevad, milles viga on. Peagi särad jälle omas hiilguses ning oled tagasi nii mõnegi inimese huviorbiidis.

Skorpion
Oled tööl palju ületunde teinud ja endast andnud  kõik, mis vähegi annab ning nüüd on tagajärg käes: raha on,tööd on,aga tervis on korrast ära! Pisut und ja puhkust kuluks sulle kohe kindlasti ära. Pead õppima oma tööd organiseerima nii, et see ei mõjutaks sinu normaalset igapäeva elu ega ka tööd ennast. Tänu tööle pole sul olnud aega väljas käia ja mõnusalt aega veeta. Nüüd on õige aeg seda teha ning peagi tunned ,et eluvaim hakkab sisse tagasi tulema. Finantsiliselt edukad päevad sel nädalal on esmaspäev ja kolmapäev.

Ambur
See nädal võib sulle tuua kauni suhte või kohtumise kellegi täiesti võõra inimesega, kellega saad väga lähedaseks. Võid tunda täit õnnelikkust ja täiuslikkust eraelus, mida vaid vähesed on kogenud. Siiski see nädal tõotab tulla  sulle väga väsitav, kuid ei tasu end sellest heidutada. Töö juures oled edu saavutamas ning kõik sujub harmoonias kaaskolleegidega. Oluliselt mängivad rolli ka isiklikud kontaktid, mis tulevad sulle ainult kasuks. Parim päev armastuseks on laupäev. Oled nagu magnet, mis tõmbab kõike ligi. Inimesed  kipuvad muudkui sinuga flirtima ja  mesijuttu ajama. Sa pole eriline „magusa jutu“ inimene, kuid nii mõnigi kuuldu võib osutuda tähtsaks sinu jaoks.

Kaljukits
Hea sõber valmistab sulle pettumuse, mis muudab tõsiselt sinu suhtumist temasse. Kuid ära hülga sõprust nii lihtsalt. Oled sellesse sõprusesse palju aega ja energiat panustanud, poleks õige ühe eksimuse pärast kõik hüljata. Sinu isiklikud probleemid avalduvad juba ka tööl. On väga loomulik, et sa ei suuda unustada oma probleeme, kuid töö ja eraelu segamini ajamine ei tõota midagi head. Sa ei saa vallandamist endale mingil juhul lubada. Keegi pakub end vahendajaks sinu ja su sõbra vahel. Olukord on juba väga terav ning oleks kasulik see pakkumine vastu võtta. Kannatlikkust,küll kõik laabub omal ajal!

Veevalaja
Oled nagu viitsütikuga pomm, mis iga hetk plahvatab..Selline mulje on jäänud nii sinu sõpradele ja kolleegidele. Kipud nähvama iga pisemagi ebameeldivuse peale. Oled kuidagi närviline ning ei tea isegi täpselt, millest see tingitud on. Kõigil on ebakindlaid aegu, selleks et nendest üle saada, peab mõistma probleemi. Pöördu abi saamiseks sõprade poole, koos leiate lahenduse kiiresti. Sulle meeldib ostlemas käia, sul on raha ning see on tegevus, mis teeb tuju heaks. Nüüd oleks õige aeg panustada oma raha tervisesse ning hakata tegelema, millegi aktiivsemaga kui ainult raha ulatamisega kassiirile. Terve keha, terve vaim! Ka sobiva kaaslase võib leida treeningsaalist. Parim aeg eraelu edendamiseks on neljapäev.

Kalad
See nädal on täis valikuid, mis toovad sulle nii head kui halba. Majandusvaldkonnas ei ole kasulik suuri rahalisi tehinguid teha, hetkel oleks targem veidi säästlikuma perioodi kasuks otsustada. Armussuhetes oled juskui pilvedes, kõik sujub plaanipäraselt. Tead, et õige partner tagab sulle ihaldusväärse turvalise ja emotsionaalse turvalisuse, mida sa vajad, et tunda end kindlalt. Oled juba üsna lähedal selle õige leidmisele, sa isegi tead, kes ta on, tuleb talle ainult võimalus anda. Nädala lõpu poole saad sõbraks uute inimestega, mille üle saad ainult rõõmu tunda. Oled igati rahul enda ja oma saavutustega!