Buduaari horoskoop 17.08-23.08

Buduaari horoskoop 17.08-23.08

 

Jäär
See nädal ei tule sinu jaoks kerge! Kipud võtma vastutust oma sõprade probleemide ees, kuna oled ustav sõber ning tahad alati oma lähedasi aidata. Kuid alati ei lahene kõik nii hästi nagu südames loodad ning oled silmitsi väga ebameeldiva olukorraga.Üritad teha head nägu ka siis kui asi on pehmelt öeldes väga kehvasti. See on sinust üllas, kuid nüüd aitab sellest, sa ei pea kannatama teiste vigade tõttu. On aeg hakata mõtlema ka endale, mitte püüda pidevalt maailma päästa! Ka sinu sissetulek on vaikselt kahanema hakanud ning mõtled juba lisatöö võtta või üldse töökohta vahetada. Kui rahaasjades ei vea, siis armastuses ikka! Nädalavahetus tõotab tulla üsna eriline sinu jaoks! Parim päev veidi armastusekiirt enda ellu tuua ongi laupäev!

 

Sõnn
Tuleb väga positiivne nädal! Peaaegu kõiges,milles kätt proovid, saavutad sa edu. Siiski pidevalt sa kiirustad kuskile ning kipud mitte märkama ja hindama palju ilusaid asju oma elus! Veidi asjade üle järele mõtlemist ei teeks mitte paha. Alati saab ju midagi veidi paremaks muuta, ka iseennast. Usu, sa võid paljugi avastada, pole alati palju vaja, et õnnelik olla! Ka sinu saavutused sel nädalal annnavad rohkesti põhjust rõõmustada. Eraelus on sul pisut selgitusi vaja teha ühe lähedase inimese ees. See vääriti mõistmine saab edukalt lahendatud. Parim aeg armuelu edendamiseks on teisipäev!

 

Kaksikud
Sa ei ole pahatahtlik inimene, kuid tihti lased end rohkem hetkelistest emotsioonidest juhtida, selle asemel, et tegelikke põhjuseid välja selgitada! Seetõttu oled ka ühele oma tuttavale paraja jama kokku keeranud. Kõik teavad, et selle taga olid sina, kuid ikkagi eitad seda igal võimalikul viisi, siiski südames tead, et oled süüdi. Ehkki mingi karistuse ja vihapidamise osaliseks sa ei saa, kuid tead isegi, et oled paraja õppetunni saanud, seda hingeliselt! Tööalaselt ei ole mingeid muutusi see nädal oodata, ei häid ega ka halbu! Parim päev armuellu veidi romantikat tuua on seekord reede!

 

Vähk
Oma karjääriredelil oled jõudsasti tõusuteel! Ära muretse liialt oma kolleegide pärast, nad on lihtsalt veidi kadedad. Sul on piisavalt enesekriitikat ja oled võimeline enda eest vajadusel seisma, et kohatutele märkustele viisakalt ja üsna tabavalt vastata. Kuna pidev tööga hõivatus mõjub eraelule tavaliselt kehvasti, on see ka siuga juhtunud. Sul on probleem, mis vajab kiiret ja pikaajalisemat lahendust. Kas kõik laabub õnnelikult, saad teada nädala lõpu poole. Parim aeg armuelu edendamiseks on kolmapäev!

 

Lõvi
Tunned, et kõik hingavad sulle kuklasse ühe või teise asjaga. Sul tõostab tulla kiire nädal ning sinu kannatus ja vastupidavus pannakse tõsiselt proovile. Kui selle kõik üle elad, oled palju enesekindlam inimene ning kindel oma võimetes, mida sa suudad ära teha ja mida mitte! Nii või teisiti oled midagi hingeliselt suurt endale võitnud! Nädala keskpaiku viib üks su sõbranna sind kokku ühe tuttavaga, see võib küll näida nagu juhuslik kohtumine. Hiljem taipad, mida sõbranna sulle tegelikult korraldanud oli. Sa ei ole pahane, pigem muigad rõõmsalt selle kõige peale! Parim aeg armastuseks on  pühapäev!

 

Neitsi
Keegi üritab juba pikemat aega sinu tähelepanu võita ning see nädal veel eriti! Sa ei pane tahtmatult tähele, sa nagu ei näi üldse taipavat, mis toimub. Ärka üles! Kui sa ei pane selliseid signaale tähele, võid veel paljustki ilma jääda! Ta on tõesti sinu maitse järgi kaaslane, ära lase sellist võimalust käest, võid hiljem seda sügavalt kahetseda. Tööalaselt läheb sul aga paremini, kui seda ise arvad. Kõik pole alati nii pahasti kui paistab! Parim aeg romantikaks on esmaspäev!

 

Kaalud
Kipud laisaks muutuma! Sa pigem istud kodus ja vahid televiisorit või istud arvutis, selle asemel, et midagi lõbusat teha, välja minna vms. Lased end liialt ilmast mõjutada, aga seda mitte kauaks enam! Su sõber kaasab sind oma uude hobisse/ trenni ja see haarab sind täielikult. Sulle täitsa meeldib see ning hakkad ka ise seda harrastama. Nädala keskpaiku saavutad läbimurde oma eraelus, mis tõotab väga head lõpplehendust! Parim päev veidi päikest enda ellu lasta on kolmapäev!

 

Skorpion
Sinu intuitsioon on ideaalses korras see nädal! Kui keegi peaks nõu vajama, oled õige inimene, kelle käest seda küsima peaks. Praegu on ka õige aeg langetada otsuseid, millel on pikaajalisem mõju su majanduslikule olukorrale. Tihti on arvatud, et sa ei oska rahaga hästi ümber käia, nüüd tõestad kõigile vastupidist. Sel nädalal lähed külla ka oma vanematele, et veeta paar päeva ka oma pere seltsis. Armuelus on sul hetkel segased ajad ning tasub veidi oodata kuni asjad selginema hakkavad. Kohe tegutsedes võid kõik ainult hullemaks teha,tasuks oodata vähemalt nädalavahetuseni! Parim päev armastuseks on  pühapäev!

 

Ambur
See nädal tõotab tuua sulle valusa mälestuse! Sind ähvardab lahkuminek oma kallimast või mõne lähedase sõbra kaotamine. Pole midagi üksildasemat, kui olla maha jäetud inimese poolt,  keda väga kalliks oled pidanud. Vali hoolega sõnu, mis ütled, neil võib olla tohutu mõju edasisele, mis juhtuma hakkab. Kas sellist olukorda on veel võimalik kuidagi vältida on juba sinu enda teha. Äkki ei olegi kõik veel päris kadunud? Tööalased tehingud oleks targem praeguses olukorras veidi edasi lükata, kui on võimalik. Parim aeg suhteid lappida ja veidi päikest enda ellu lasta on neljapäev!

 

Kaljukits
See nädal peaksid rohkem enda eest hoolt kandma, seda eelkõige tervise koha pealt. Tahad kõigega võimalikult kiiresti ühele poole saada ja nüüd on liigse ülepingutamise tulemus käes. Sa pole küll mingi voodihaige, vaid pigem tunned, et oled veidi nõrgaks jäänud ja ega ka tuju pole midagi erilist kiita. Paar päeva lõõgastumist ja mõne kalli inimese hoolitsust, teeb su terveks nagu võlujõul. Finatsasjadega on sul nii nagu on, pole midagi hullu ka, kuid pisut kõrvale panna iga kuu, annaks sulle väikse kindlustunde ikka. Parim aeg armastuseks on  teisipäev!

Veevalaja
See nädal sa lausa särad! Sul on lõbusam tuju kui seda tavaliselt, seda kõike nii tööl, sõpradega kui ka perekonna seltsis. Sinu energiatase on lausa laes! Nii mõnigi on kade su peale ning ei kipu seda isegi varjama. Sa siiski vaatad endiselt elu postiivsele küljele ning kadetsemisel selles kohta ei leidu. Siiki on üks vana mure, millega pole seotud ainult sina, vaid veel mõned isikud. See pole probleem, mis leiaks kiire lahenduse, vaid hoopis midagi keerulisemat. Kuigi sinul on selles väga väike osa, tunned et pead teistele asjaosalisetele täisväärtuslikult toeks olema. Parim aeg armuelu edandamiseks on  laupäev!

 

Kalad
See nädal rügad rohkem tööd rabada, et edu saavutada! Sul on palju energiat ning suudad kõigega tegeleda enesekindluse ja entusiasmiga. Suudad oma tõekspidamiste eest seista igas situatsioonis! Sa sulandud ideaalselt seltskonda nii tööalaselt kui eraelus. Oled justkui kameeleon! Sa ise ka üllatud, kuidas võib lihtsalt hea energia ja tuju abil nii palju korda saata! Nagu näha kõik on võimalik. Jätka samas vaimus! Armuelus lubab tulla see nädal üsna kirju, kas see kõik oli hea või halb, selgub nädala lõpu poole! Parim aeg veidi armastust enda ellu lasta on kolmapäev!