Buduaari horoskoop 20.04-26.04

10 kommentaari
Buduaari horoskoop 20.04-26.04

 

Jäär
Oled võimeline maha raputama igapäevamured ning minema välja sööma või ilusat kevadilma nautima. Su elukaaslane või sõber kutsub sind välja pidutsema. Võta see kutse vastu! Väikesed muutused teevad sulle head. Tõsta kodus mööbel ümber või soeta midagi uut. Ole ettevaatlik liikluses, sest meie tänavad on pungil liiklushuligaanidest. Parim päev armastuseks on laupäev.

Sõnn
On aeg oma finantsasjad korda seada. Sa tahad teada palju kulutad ning millele. Koosta endale süsteem ning kirjuta iga viimanegi ost üles – millele kulutasid ja kui palju. Lahterda eraldi söök-jook, riided ja muud kulutused. Kui suudad oma kulutusi 10% vähendada, siis peaksid omadega vägagi mäel olema. Pealegi aitab see sul silma peal hoida asjadel, mida ostad ning niimoodi väldid impulssoste. Parim päev flirdiks on reede.

Kaksikud
Sind ootavad ees suured muutused. See võib juhtuda sel nädala, aga võimalik, et ka kuskil lähitulevikus. Mõni aeg tagasi hakkasid tegelema millegi uuega, mis pakkus sulle väga palju meeldivaid emotsioone. Mis see küll olla võiks? Võibolla mingisugune heategevuslik üritus, oma ettevõtte loomine, autoost või hoopis pead plaane uue kodu soetamiseks/ehitamiseks? Igatahes nõuab see suurt summat raha, mida sul pole. Panga poole pöördumine esialgu ei anna soovitud tulemust, aga see muutub üsna pea. Sa tead, et saad, mida tahad!

Vähk
Su vaim vajab turgutust ning sa tead kuidas seda teha. Vali lifti asemel trepid ning sõida tööle jalgrattaga, mitte autoga. Erinevust näed juba esimesel päeval. Oled palju rõõmsam ning produktiivsem. Ära laena raha sõbrale, kes lubab selle paari kuu jooksul ära maksta! Eriti, kui ta küsib summat, mis jääb alla paari tuhande. Tegelikult on tal palju suuremad võlad ning laenatud raha ei näe sa enam kunagi! 

Lõvi
Viimasel ajal on sul tunne, et oled paksuks läinud või siis vähemalt pole oma parimas vormis. On aeg hakata dieeti pidama, aga mitte midagi ranget. Esimese asjana kirjuta üles kõik, mis sa päeval sõid ja nii terve nädal. Kirjuta üles ka pisikesed näksid, mida sa muidu üldse ei märkaks. Nädala möödumisel vaata nimekiri üle ja hakka maha kriipsutama “mõttetuid” isusööste ning toite, mida sul tegelikult vaja polnud. Kui suudad järgmine nädal toituda ilma näkside ja burgeriteta, siis saavutad peagi soovitud kaalu. Pea meeles ka füüsilist treeningut! Need kaks täiendavad teineteist! 

Neitsi
Arvatavasti nikastad põlve, abaluu või selja ära, mis hakkab sulle tõelist piina tekitama. Ja see pole veel ainuke halb uudis. Tundub, et see nädal on õnnetustenädal, sest üks sinu kodumasinatest ütleb üles või siis vähemalt lakkab mõneks ajaks töötamast. Lülita ta välja ning anna natuke puhkust. Imestad, et mõne aja pärast on see taas töökorras… kahjuks mitte aga kauaks. Pillad midagi, mis lendab kildudeks. Ära muretse, sest öeldakse ju, et killud toovad õnne. Elame-näeme! 

Kaalud
Oled kaotanud ühe eseme, millel pole küll sentimentaalset väärtust, aga siiski sinu jaoks mingil määral vajalik. Sind lausa ärritab, et sa seda üles ei leia ning keerad kogu majapidamise peapeale. Suurest vihast ostad uue eseme ning ei möödu kaua, kui leiad vana asja üles ja loomulikult sealt kohast, kust sa olid 100% kindel, et see ei ole seal. Milline raharaiskamine… 

Skorpion
Muretsed ühe väga väikese ja lihtsa asja pärast. Muretsed lausa nii palju, et inimesed su ümber hakkavad muretsema. Õnneks saad sellest üle ning näed, et tegid sääsest elevandi. Keegi üritab sulle külje alla pugeda ning kasutab selleks õigeid nippe. Ta riietab ja räägib just nii, nagu sina tahad ja nagu sulle meeldib. Veedad mõnusa õhtu Kalade, Sõnni ja/või Vähiga.

Ambur
Isiklikud mured löövad sul üle pea. Sa ei tee enam vahet, mis siin elus on tähtis ja mis mitte. On õige aeg oma mured selgeks rääkida või vähemalt enda jaoks tähtsuse ritta seada. Oled alati oma kodu sisekujundusega rahul olnud. Nüüd aga häirib sind iga väikenegi detail. Võta rahulikult, tegelikult pole asi nii hull midagi. Mine keelekursustele, oled ju sellele juba ammu mõelnud…

Kaljukits
Ole sel nädalal alkoholiga ettevaatlik! Oled kõva peoloom, aga see nädal on õige aeg oma organismi puhastada. Keegi ei keela sul üldse midagi juua, aga ole lihtsalt mõõdukas. Pealegi arvatavasti pead sina see olema, kes on kaine rool. Kohtad üht Lõvi, aga ta pole tavaline Lõvi. Üllataval kombel on ta palju rahulikum kui tema sodiaagikaaslased. Lõvi on ju loomade kuningas, ta peab särama ja silma paistma! Sinu Lõvi on aga rahulik ning teist saavad väga head sõbrad/armastajad.

Veevalaja
Heategevuslik ettevõte/seltskond pöördub sinu poole abipalvega. See võib olla kas riieteannetus lastekodudele, söögiannetus kodututele või rahaline abi loomade varjupaigale. Mõtle sellele! Anneta kasvõi väike summa, sest kui kõik midagi annetaksid, saaks kokku päris korraliku summa. Pealegi ükski heategu ei jää märkamata! 

Kalad
Väldi igasuguseid vaidlusi, sest väga suure tõenäosusega tehakse sulle 1:0 ära. Pealegi on sul paremat teha, eks? Kasuta seda nädalat aktiivsetele tegevustele. Korrasta elamine ümber või käi väljas jalutamas. Tee kodus kevadisi ümberkorraldusi. Tõsta ümber mööbel või hangi midagi uut, vaheta välja kardinad ning tee üks suur suur kevadpuhastus, kus küürid iga viimasegi nurga puhtaks.