Buduaari horoskoop 20.07-26.07

Jäär
See nädal on aeg puhuda oma eraelule uus elu sisse. Su armuelu on kuidagi soiku vajunud ning pead kiiresti midagi ette võtma. Kuna sa oled harjunud alati kõiki üllatama, siis seekordki ei pea keegi pettuma.Üllatus on igati positiivne. Oled eriliselt särav ja seltskondlik. Töö pole see nädal sinu jaoks esimene prioriteet. Esikohale oled seadnud sõbrad ja perekonna. Sõbrad kutsuvad sind nädala sees välja, ära keeldu sellest kutsest,hea seltskond kulub alati ära. Parim päev armastuseks on reede!

 

Sõnn
Tuleb väga emotsionaalne nädal. Üks hetk naerad, teine hetk juba nutad. Sul on probleeme ning vajad hädasti kedagi, kellele saaks südant puistata. See inimene ilmub sul ellu täiesti ootamatult ning kõik hakkab taas imekombel laabuma. Raskused on ainul ületamiseks ning peagi mõistad ja tunned seda ka ise. Parim aeg oma rahaasjad joonde ajada on teisipäev. Päikesekiir sinu eraelus paistab neljapäev ja reede!

 

Kaksikud
Pööra pisut rohkem tähelepanu oma tervisele! Kuigi on ideaalne aeg töö tegemiseks, peaksid siiski olema ettevaatlik, et liigselt üle ei pingutaks. Leia endale aega väikese trenni või sportliku ürituse jaoks.Koos hea seltskonnaga sujub ka trenni tegemine rõmmsa ajaviitena. Nii nagu sul rahadega on, nii on, pole hõisata midagi. Seniks aga tunne rõõmu sellest, mis sul on, mitte nuta taga seda, mida sul pole. Küll saabub rikkus ka sinu rahakotti.See nädal võib sul õnne olla lotos. Parim päev armuelu edendamiseks on  kolmapäev! Hoia silmad lahti!

 

Vähk
See nädal pole just sinu jaoks parim. Kipud tusatsema ning ei saa inimestega hästi läbi. Kuid kõik see on mööduv, alati ei saagi olla rõõmsas tujus ning vahelduseks ongi hea ka ebameeldivad tunded endast välja lasta. Samuti on sul oh õnnetustesse sattuda, seega ole tähelepanelikum liikluses, kui seda varemalt oled olnud. Kui hingeelus kõik hetkel allamäge liigub,siis rahaasjades oled tõusujoonel. Parim aeg armastuseks on pühapäev.

 

Lõvi
See nädal lahendad probleemi inimesega, kes sulle pidevalt kaikaid kodarasse loopinud on. Õpid sellest kogemustest nii mõndagi, et tulevikus ei peaks jälle samasugses olukorras olema. Oled alati teadnud, mida tahad ning selle ka saavutanud. Kuid nüüd oled veidi endas kahtlev ja sa ei tea isegi miks. Nädala lõpu poole saad sellele küsimusele ka vastuse. Armuelus sujub see-eest kõik ilusti ja sa ei saaks rohkem rahul ollagi. Parim päev romantikaks on neljapäev!

 

Neitsi
Sa kohtud huvitavate inimestaga ja alustad nendega uut sõprussuhet. See kõik on sinu jaoks uudne ja põnev, just kui oleks sul mingi salaelu, millest keegi teine peale sinu ei tea. See vastab ka ka tõele, sest sinu vanad sõbrad ei tea sinu tegemistest viimasel ajal mitte midagi. Kas nende teadmatuses hoidmine on hea või halb, seda tead ainult sina. Kõige selle keskel oled olnud oma hingeeluga nii hõivatud, et ka tööl mõtled ainult oma tunnetele jne. Siiski töö ka eraelu tuleks lahus hoida. Parim päev armastuseks on esmaspäev.

 

Kaalud
Keegi sinu sõprusringkonnast üllatab sind väikese kingitusega. Sa võiksid ka kedagi niimoodi rõõmustada. Ka väike lilleke võib teha suurt rõõmu. Nädalavahetusel ootab sind ees pisike reis sõprade seltsis. Veedate need paar päeva lõbusalt aega veetes ja sulle on see lausa puhkuse paradiis ning naudid seda kõike täiel rinnal. Oled õnnelik ning ei lase seda kellegil rikkuda. Parim päev armuelu edendamiseks on  kolmapäev.

 

Skorpion
See nädal oled justkui magnet abosluutselt kõigele. Oled veidi ebausklikuks muutunud, sest palju imelikke asju on juhtunud. Sa ei lähe vihmaga õue minna, sest kardad äikest ning see võib sulle ohtlik olla, kardad musta kassi ja muid selliseid endeid.. Oled hajevil ja äärmiselt ettevaatlik. Teistele võib see näida lollusena ja täiesti absurdsena. Võib olla et ongi, aga eks kõigil on oma hirmud. Ära muretse, see võib ka ainult mööduv nähtus olla. Parim aeg veidi armastust enda ellu tuua on teisipäev!

 

Ambur
Ära sunni end tegema asju, mis on sulle väga vastumeelt. Paljugi, mis teistele meeldib, ei pea alati sulle meeldima. Sul on alati olnud kõiges oma arvamus ning on ka seekord. Kui teised seda ei austa, pole see enam sinu probleem. Sa ei ole egoist ning ei suru end teistele peale, vaid oled lihtsalt kindlate seisukohtadega inimene. See nädal on sulle lausa ideaalne oma ideede täide viimiseks. Samuti on see sulle igati tulus nädal. Armuelule pühenda seekord kolmapäev!


Kaljukits
See nädal on sulle puhtalt lõõgastumiseks. Võta kõike rahulikult, kutsu mõned sõbrad külla, korraldage üks mõnus olemine. Te pole juba pikka aega saanud kohtuda sinu tiheda töögraafiku tõttu, nüüd saate lõpuks aja maha võtta ja lihtsalt rääkida. Kuigi sa pole just vaikse iseloomuga inimene ning tahaksid kuskile välja pidutsema minna, siis nüüd soovid sa ainult väikest seltskonda ja rahulikumat keskkonda. Ja see polegi üldse paha mõte ju! Oled vallaline? Nädala lõpu poole ilmub keegi sul ellu ja ta pole mitte keegi võõras, vaid juba kauaaegsem tuttav. Lase end vooluga kaasa minna!


Veevalaja
Sul sujub kõik tavapäraselt, kuid tahaksid mingit pisikest muutust, et kõik rutiinseks ei muutuks. Mõni uus hobi võib seda muuta. Finantsküsimustes pole sa see nädal just kõige targem tegutsema, seega pisut nõu mõne lähedase käest, kes asja tunneb, ei teeks mitte paha. Kõigele vaatamata, valdab sind läbi nädala rõõmus tuju. Parim päev armastuseks on seekord laupäev! Lase veidi päikest enda ellu!


Kalad
Tihti mõtled tagant järgi , et oleks pidanud ikka palju asju teisiti tegema. Peagi mõistad, et mis tehtud, see tehtud ja parem on alles ees ootamas. Oled täis enustiasmi ja energiat ning otsid sellele ainult rakendust. See nädal on eriti särav aega sinu eraelu, kõik puhkeks juskui õitsele. Jäta rahamured hetkeks kõrvale ja naudi seda aega! Parim päev armastuseks on pühapäev!