Buduaari horoskoop 24.08-30.08

Buduaari horoskoop 24.08-30.08

 

Jäär
On oodata päris ootamatuid muutusi. Su käitumine on väga segane ning erineb sootuks sellest kuidas sa tavaliselt käitud teatud olukordades ning see ajab su sõbrad, tuttavad ning töökaaslased vägagi segadusse. Su käitumine on isegi nii veider, et võid vihahoos lõpetada ühe vana sõpruse, mis sulle tegelikult väga kallis oli. Sel nädalal juhtub nii positiivseid kui ka negatiivseid asju, aga isegi positiivsed asjad ei suuda su pahameelt muuta ning tunned, et tahaksid lihtsalt igapäevamurede eest ära joosta ja rahus olla. Võta aega endale ning lihtsalt puhka ennast välja, et järgmisel uue hooga edasi minna.

Sõnn
Tunned end sel nädalal eriti hästi ning võibolla isegi suurepäraselt. Pingetest pole peaaegu jälgegi järgi jäänud ning oled väga rahulik. Naudid oma pere ja sõprade seltsikonda ning oled seklushimuline. Praegu on sinu aeg puhata ning lõdvestudaning seda ka vaimses mõttes. Tuleb lõbus nädal, mis jääb pikaks ajaks meelde.

Kaksikud
On üsna kindel, et avastad sel nädalal endas täiesti uue poole. Tundub, et suudad lugeda inimeste mõtteid ning teada saada, mis neil peas toimub. Oskad suhelda väga meeldival moel ning jätad endast sooja ja südamliku inimese mulje. Suudad rääkida initimsetest ja isiklikest teemades, mis muidu sulle meeltmööda pole. See imeline kingitus on tegelikult alati su sees olemas olnud nagu peidetud aare. Niikaua kuni hoiad kainet mõistust, töötab see anne sinu kasuks. 

Vähk 
Tuleb rahulik ning kerge nädal. Kõik laabub libedalt ning stressi pole tundagi. Sel nädalal on sul kalduvus jääda kohtumistele pidevalt hiljaks. Kirud taga küll liiklust ja autot, aga mitte kunagi iseennast. Tegelikult olid ju sina see, kes veetis peegli ees 15 minutit kauem, mitte auto. Tunned, et pigem tehakse sulle liiga, kui vastupidi. Pead endale meeldetuletama, et su tunded võivad vahest olla su kujutlusvõime vili. Niikaua kuni sul see meeles on, on kõik korras. 

Lõvi
On päevi, kus sa ei suuda kuidagi end vaos hoida. Oled sama muutlik kui ilm. Üks päev jookseb kõik sul kui õlitatult ning teine päev ei suuda sa absoluutselt midagi korda saata. See on väga vale aeg ebaõnnestumiseks, sest tööl on kiired ajad ning see nõuab sinult täpsust ja tähelepanu. On palju tööd teha, aga sa oled täiesti väsinud. Üks Vähk üritab oma töökohustusi sinu kaela lükata. Kui lased sel juhtuda siis tagajärjed kestavad kuni novembri lõpuni. Tunne muret oma tervise pärast. Väike trenn ei tee sulle paha ning elavdab peale keha ka su mõistust. Seda on sul vaja, et järgmise nädala stressile vastu panna.

Neitsi
Tuleb väga tore nädal. Vaatad maailma läbi roosade prillide ja naudid seda. Kadunud on su madal enesehinnang ja suhtumine, mis on asendatud mägesid liigutava suhtumisega. Elad minutihaaval ning naudid sekundit sellest. Lepi oma pere või sõpradega mõnus koosolemine kokku ning rääkige kõigest mis vahepeal juhtunud on koos mõnusa tassi tee või veinipokaali taga. Planeeri ka mõni päev ainult sulle ja su kallimale- Sa ei kahetse seda! 

Kaalud
Avastad, et on olemas ka hingeline pool maailmast, millest sa varem teadlik polnud. Tänu sellele suudad pakkuda oma sõpradele ja perele just sellist tuge, mida nad vajavad- hingelist tuge. Suudad kergemini panna end teiste kingadesse ja näha elu nende silmade läbi. Müstika lausa tõmbab sind ning võid kogeda ka midagi paranormaalset. Ükstaskõik kuidas see ka ei lõppeks,  kindel on see, et nädala lõpuks oled sa tunduvalt  mitte nii enesekeskne ning isekas. 

Skorpion
Sel nädalal teed pigem ratsionaalseid otsuseid, mitte ei järgi oma sisetunnet. Seda võib juhtuda erinevates kontekstides, kas siis ärilisel tasandil või armuelus. Äriliselt võid teha halbu valikuid ning kaotad selletõttu raha. Armuelus üritad meeldida ühele Amburile, kes sinust absoluutselt huvitatud ei ole. Mõtled välja lausa ennekuulmatuid ning fantastilisi viise, et talle läheneda ja panna teda sind tahtma, aga mõttetult. Pead hakkama oma sisemist häält kuulama, sest ainult see viib sind su õige armastuse juurde. 

Ambur
On üks vana sõber, keda sa pole päris kaua näinud. Tema võtab asjad endakätte ning võtab sinuga ühendust, aga mõtleb siis ümber kuna teie eelmine jutuajamine polnud just kõige sõbralikum. Sel ajal kui see juhtub oled sina nii tööhoos kui vähegi saab ning vaba aega napib vaevalt lõunasöögikski. Võta aega maha ja võibolla helistad ise sellele Kaaludele, kes sind taga igatseb. Mõtle, aga hoolikalt läbi, kuidas temalt vabandust paluda, sest  just sina olid ju see kes tüliga suhtlemise lõpetas. 

Kaljukits
Vaatad rõõmuga tagasi mai ja aprillikuule. Kuigi kõik ei pruukinud sel ajal sujuda, siis leida sa siiski häid mälestusi, mis muutsid sinu praegust elu. Vana armastus satub su teele ja sa pead tõsiselt oma tunnetega võitlema. Kui sul on juba kallim olemas siis oleks tark vana arm sinnapaika jätta ning olla lihtsalt sõbrad, kui sedagi. Sest kui uudis sinu vana kallima tagasitulekust jõuab koju võib lausa sõda lahti minna. Ole sel nädalal ettevaatlik! 

Veevalaja
Tähtede seis on sulle soodne ning oled kaua oodanud, et  midagi põnevat sinuga juhtuks. Tahad saada igapäevamuredest ja mõtetest eemale ning teha midagi pöörast. Oled avatud ning suhtled võõrastega nagu oma sõpradega ning arvatavasti saad ka mõne kauaaegsema sõbra. Veedad aega unistades ning võimalus on, et isegi põgened oma unistuste kohta ka reaalselt.

Kalad
Tähed on sellises asendis, mis sunnivad sind pensionist mõtlema. Sul on palju plaane, mida tahad kindlasti korda saata ning sel nädalal võid kohata inimest, kes aitab sul seda teha. Nendel plaanidel on loomulikult positiivne kaja, aga ole ettevaatlik, et see hapuks ei kisuks. Järgmistel nädalatel võid jätta mulje, et oled enesekeskne ja isekas ning see võib su tulevikuplaanidele kriipsu peale tõmmata. Vaata peeglisse ja leia endas kindlustunne ning süsti seda ka oma investoritesse.