Buduaari horoskoop 27.04-03.05

Jäär
Sind üritatakse sundida mingit teatud rolli mängima, milleks sina absoluutselt valmis pole. Oled üsna kõva pähkel! Sa ei ole huvitatud teiste pilli järgi tantsimisest, aga samas sind lausa tõmbab võistlus, suhtete keerdkäigud ning intriigid. Ole valvel, et sinu vastu midagi inetut ei sepitsetaks! 


Sõnn

Kohtud täiesti ootamatult ühe kena noormehega, kes jääb sulle kohe silma ning jätab su südamesse tugeva jälje. Loodetavasti on selleks Neitsi või Kaljukits. On õige aeg teha kapis suurpuhastus. Leiad sealt ühe vana riideeseme, mille olid juba ammu ära unustanud. See seelik, pluus või jakk on väga stiilne ning peaksid seda kandma kui oma kuuma noormehega kohtingule lähed. See on nagu omamoodi talisman.


Kaksikud

Oled üsna segaduses. Sa ei saa täpselt aru, kes sa oled või mis on sinu roll siin maailmas. Esile kerkivad ka mõned probleemid minevikust ning juurdled, mida kõike oleks võinud teisiti teha. Oled eemaleolev, ebakindel ning ka sinu eneseusk on vähenenud. Ka sinu kolleegid märkavad seda ning hakkavad kahtlema su tööalastes võimetes. Võta aeg maha, räägi oma kaaslasega või mõne vana hea sõbraga. Ta aitab sul end taasleida! 


Vähk

Vähina on sul raske minevikku unustada. Ära süüdista teisi inimesi oma vigades ja ebaõnnestumistes. Vaata korralikult peeglisse ning näed, et tegelikult oled sina süüdi. Usud, et kõik laabub alati. See pole tõsi, mõni asi on, et jääda. Arvesta sellega. Mine jalutama või tee sporti. See viib mõtted eemale.


Lõvi

Ärritud sel nädalal eriti kergelt ning ei võta kriitikat eriti hästi vastu. Reageerid isegi komplimendile negatiivselt. Kui hea sõber ütleb, et näed kena välja, siis küsid kohe vastu: “Kas ma enne ei olnudki siis?”. Üldse on sel nädalal su lähedastel väga raske. Katsu paremini nendega käituda. Nad ei taha sulle ju halba! Mine välja ja naudi ilusat kevadilma. Ehk rahustab see su meeli.


Neitsi

Oled ülirõõmus ning kõik läheb täpselt nii, nagu sa soovid. Naudid elu koos sõprade, pere ja kallimaga. Käite koos kontserditel, jalutamas, söömas ja kinos. Need ajad on ühed parimad su elus. Oled positiivne ning leiad hõlpsasti ühise keele ka võõraste inimestega ning jätad neile väga positiivse mulje. Ööd võivad olla üksikud kui oled vallaline. Kui oled suhtes, siis on oodata meeldivad voodielamusi.


Kaalud

Sel nädalal õpid midagi uut enda kohta ja seda kõike tänu ühele naisterahvale sinu perekonnast, sõprusringkonnast või töö juurest. Oled natuke ebakindel ning mures. Sinus on tunded ühe meesterahva vastu ning sa pole päris kindel, kas see on vasttärganud armastus, tugev sõprus või lihtsalt kiindumus. Pead endas selgusele jõudma! Rahaga oled täitsa mäel! Sul on seda rohkem, kui tegelikult väja läheb. 


Skorpion

Mõtled üsna tihti, kas oled juba end doonoriks regristreerinud või mitte. Kas peaksid vajalikud paberid korda ajama? See on tegelikult hea mõte! Mine anneta näiteks verd. Veredoonoreid on ju alati vaja. Kui oled mõelnud soengut muuta, siis praegu on selleks kõige õigem aeg. Oled väga heas tujus ning see nakatab ka teisi. 


Ambur

On muutuste nädal! Kohtad üht vana tuttavat, keda pole sada aastat näinud või on selleks hoopis keegi uus. Kindel on see, et kohtad kedagi ning teist saavad väga head sõbrad või isegi armukesed. Kui oled suhtes, siis võivad esile kerkida mõned probleemid, mida tuleks kindlasti arutada. Võib-olla tuleb teil teha muudatusi senises elamiskorralduses. Olgu selleks siis lahku- või kokkukolimine. Vallalistel on suurepärane aeg leida tõeline armastus.


Kaljukits

Üks sinu sõber või töökaaslane on su peale kade. Tema kadedus ilmneb väga vastikul ja ebameeldival viisil paari lähinädala jooksul. Tema teod mõjuvad sulle rängalt ning sa näitad oma emotsioone ka välja. Ära hakka end kellegi teise peal välja elama. Pigem just vastupidi – otsi lohutust! Mõtle, et nüüd sa vähemalt tead oma sõbra reeturlikkusest ning see oleks võinud palju hullemini välja tulla. Osta endale ilus kimp lilli magamistoa öökapile. See teeb tuju alati heaks! 


Veevalaja

Su kodu vajab ergutust. Olid küll uhke enda sisustatud kodu üle, aga on aeg beežid, pruunid ning tuimad värvid välja vahetada kirjude ja kirevate vastu. Esialgu võib see sulle harjumatu tunduda ning ka külalised ehmatavad su kärtsroosa kardina peale ära, aga lõpuks on emotsioon ikkagi positiivne. Sel nädalal oled suurepärane probleemide lahendaja. Sul kohe õnnestub leida probleemi selgroog üles. Tuleb tore nädal! 


Kalad

Sel nädalal on sul palju jamasid oma arvutiga. Juba pikemat aega jooksevad sisse mingisugused pisivead, aga sa pole siiani viitsinud sellele tähelepanu pöörata või arvutit parandusse viia. Nüüd on siis tulemus käes! Lase kiiremas korras see ära parandada ning saad kiiremini oma igapäevatöö/elu juurde tagasi pöörduda. Nüüd vähemalt tead, et peab olema ettevaatlikum igasuguste failide allalaadimisel ja tundumatute linkide avamisel.