Buduaari horoskoop 29.06-05.07

Buduaari horoskoop 29.06-05.07

Jäär
Tahad olla kõigi vastu hea, kuid tihtipeale teed seoses sellega mõtlematuid otsuseid. Pole midagi hullemat, kui uisapäisa antud lubadus,mida hiljem kahetsed ning veel kahetsusväärsem, kui seda täita ei suuda. On aeg enda peale mõelda ning maailma päästmine mõneks ajaks kõrvale jätta. Selleks, et end veidi positiivsemalt meelestada, mine oma lemmik paika või tee midagi, mis sulle väga meeldib. Naudi päikest ja kuuma rannaliiva.Tunne rõõmu lihtsatest asjadest! Parim päeva armastuseks on kolmapäev.

Sõnn
Keegi provotseerib sind ning ootab ainult võimalust, et sulle ostustavat lööki anda. Sa tunned seda inimest ning oled väga löödud, kuna tegu on kellegi väga lähedasega. Aeg parandab kõik haavad. Sul on palju põhjusi, et näha elu helgemas valguses. Tööl on kõik enam-vähem korras, suhted pere ja sõpradega on korras. Siiski tunned, et vajad midagi värskendavat oma ellu ja see ei jää ka tulemata. Nädalalõpus kohtud inimsega, kes tekitab sulle just selle nö „ego boost`i“. Vaata, mis suunas tuuled puhuvad ning liigu nendega ühes!

Kaksikud
See nädal tunned end hästi, su keha ja hing elavad just kui ühes taktis- kõik tundub nii harmooniline. Suhtled inimestega pingevabamalt igalpool, kus juhtud olema: bussijaamas, tööl, raamatupoes jne. Oled soe ja lahke ning sulle vastatakse samaga. Esmamulje, mis sinust jääb on väga positiivne. Jätka samas vaimus! Parim päev õnneotsinguks on laupäev.

Vähk
On keegi su elus, kes ei vasta su armastusele? Tööl kisub viltu vedama? Siis su veenmis-ja eneseteostusvõime on nõrgaks jäänud. Ära muretse, midagi pole väga hullusti seni, kuni sa ei kaota oma huumorimeelt. Sul on võimalus võtta aeg maha ja end nö uuesti laadida või jätkata selles segaduses, millest sa isegi täpselt aru ei saa. Kuid see-eest järgmine nädal tõotab tulla sinu jaoks edukas, oled jälle täis uut energiat ja särtsu ning kõik hakkab taas ülesmäge liikuma. Ole kõigeks valmis!

Lõvi
Sinu intuitsioon juhib sind sinna, kus on pidu. Sa tõeliselt naudid pidutsemist, seda eriti veel suvel, ning sul avaneb võimalus korraldada ise üks meeldejääv pidu. Tahad olla ärevuse ja peomeeleolu keskpunkt ning et kogu tähelepanu koonduks vahelduseks ka ainult sinule.Ole ettevaatlik, et kedagi ei solvaks: alkohol on see, mis kipub sul keelepaelad valla laskma. Hoia end pisut vaos ning naudi seda õhtut koos sõpradega! Edukad päevad sel nädalal on esmaspäev ja kolmapäev!

Neitsi
Vajad lähedust ja hellust.Ühel väikesel koosviibimisel sõbra pool saad tuttavaks kellegiga, kes äratab sinus huvi, kuid mitte sellel moel, kui olid seda oodanud.Oled harjunud alati midagi tõsisemat looma, kuid nüüd hakkad oma mõtteviisi muutma. Mõistad, et alati ei pea kõike nii reeglite järgi tegema, tihtipeale ehmatab see just kaaslase minema. Hakkad asju hoopisi teises valguses nägema ning tunned end ka teiste seltsis vabamalt.Teil on koos hea ning sellest võib tulevikus midagi suuremat areneda, kuid esialgu piisab ka ainult teineteise seltskonnast.

Kaalud
Oled heas tujus ning tõotab tulla väga lõbus nädal. Sind ei tõmba tõsised inimesed, vähemalt see nädal mitte. Tahaksid enda kõrval näha pigem domineerivaid isiksusi nagu sa isegi.Tervis on sul parem kui varem ning naudid täiel rinnal sportimist. Samuti ujumine, päevitamine ja rannavõrkpall on sinu jaoks rohkemgi kui vabaaja veetmine-pigem hobid juba. Parim päev armuelu edendamiseks on teisipäev!

Skorpion
See nädal võib tekkida sul konflikt su tunnete ja mõistuse vahel. Teisi sõnu, sa tead, mida pead tegema teatud situatsioonis, aga su tunded dikteerivad hoopis midagi muud. Raske otsustada, kuid nüüd oleks abi sõpradelt nõu küsimisest, nii saad ka ise kinnitust ehk ka oma seisukohtadele. Siiski see nädal oled emotsionaalsem kui tavaliselt ning seetõttu lükka tähtsate valikute langetamine järgmisse nädalasse, kui võimalik.

Ambur
Keegi teatab sulle telefoni teel hea uudise, mis tõepoolest teeb su sekundi pealt õnnelikuks.On vana tõde, et täiuslikku partnerit pole olemas, kuid eks kõik püüdlevad selle poole. Anna endale võimalus leida sinu jaoks „see õige“ järgides oma südamehäält. Tänu üllatuslikule finantsolukorra paranemisele võid nüüd endale pisut vaba aega lubada. Naudi seda! Parim päev armastuseks on pühapäev.

Kaljukits
See nädal oled sa tõeliselt enesekindel: tööl lahendad probleemid, ilma et peaksid pärast millegi üle muret tundma.Oled võimeline raputama kõik maha enne, kui ületad läve. Sa ei lase kellegil endale pähe istuda või kõrvale jätta. See nädal tuleb sul väga kiire ja tihe, ei mingit kahtlustki! Siiski kõige selle kõrval proovi leida tasakaal,jäädes lojaalseks oma ideedele ja tunnetele, teisalt andes ruumi ka sotsiaalsele arengule. Parim päev oma armuasjadega tegelemiseks on neljapäev!

Veevalaja
Sul on meeldiv kohtumine paari sõbra ja tuttavaga. Uued võimalused, mis võivad su elu pahupidi pöörata, ilmutavad end nagu välk selgest taevast. Üldiselt on see kõik igati positiivsete tagajärgedega, see teeb sulle head, kui oled selstkondlik ning tutvud võimalikult paljude inimestega sel nädalal. Uued tutvused värskendavad su vaimu ning tunned end kohe palju rõõmsama ning tähtsama inimesena. Majanduslik olukord on nagu ta on- ei saa kurta aga laitma ka ei pea. Suudad end ilusti ära majandada ning laenu võtma kohe kindlasti ei pea(ka sõpradelt mitte)!

Kalad
See nädal võib sul tekkida liikluses probleeme, seepärast ole eriti ettevaatlik! Kuuled taas oma vanadest sõpradest, keda pole aastaid näinud. Nad tulevad sulle külla ning meenutate rõõmasti koos veedetud aegu ja mälestusi. Samuti saad paar ootamatut telefonikõnet ühelt inimeselt, keda kohatasid, kui käisite sõpradega väljas pidutsemas. Need kõned tulevad pigem meeldiva üllatusena ning üsna pea on ka kohting ukse ees. Oled seiklushimuline inimene ning see isik tundub sinu jaoks rohkemgi kui sümpaatne kaaslane. Teie ühine seikluskirg on see, mis teid teineteiseni viis. Teil on koos lõbus ning see on peamine, muud mured võib seniks kõrvale jätta. Edukas päev sel nädal on kolmapäev.