Buduaari horoskoop 31.08-06.09

Buduaari horoskoop 31.08-06.09

 

Jäär
Hakkad vaikselt toibuma oma viimase aja seiklustest, kõik on juhtunud nii kiiresti, et alles nüüd jõuab sulle kohale toimunud sündmuste mõte ja tagajärg. Samuti on sul oht sattuda kergesse masendusse kuna sinu suveromanss hakkab läbi saama ja ees ootab sügis ja taas see igapäevane rutiin. Oled rohkem särasilmne suve tüüpi inimene ning sügis lausa hirmutab sind oma läheneva külmusega. Finantsasjad saad kohe korda aetud oma palgapäeval. Samuti peaksid veidi säästma hakkama kuna oktoobris pead tegema ühe suuremat sorti ostu, mis on vältimatu. Parim aeg veidi armastust enda ellu tuua on reede!


Sõnn
See nädal kipud veidi liialt laristama mitte nii vajalikele asjadele ning hiljem kahetsed seda. Püüa end rohkem talitseda kui poes käid ning oma rahakoti rauad veidi koomale tõmmata! Nädala lõpu poole kipud elama oma illusioonis kuna see tundub sulle palju parem kui reaalsus. Varem või hiljem pead selle lõpetama ja lõpuks ka mõistad ja lepid olukorraga nii nagu see tegelikkuses on. Samuti peaksid veidi oma maine hoidma kuna üks hilisem sündmus on nii mõnegi õela suu  laimu rääkima pannud. Ära muretse pole halba ka ilma heata, nädala keskpaiku ootab sind ees meeldiv üllatus! Parima aeg romantikaks on  kolmapäev!


Kaksikud
See nädal on ideaalne aeg lahti saada oma vanadest ja tülikatest muredest! See mis enne oli võimatu saab nüüd võimalikuks. Tunned, et õnn jõuab lõpuks ka sinu õuele. Praegu on ka õige aeg küsida veidi palgale lisa, oled selle igati ausalt ära teeninud. Kas nüüd või mitte kunagi! Samuti tõotab see nädal tulla üsna päikesepaisteline ka sinu eraelus. Naudi seda aega ning võtke sügis rõõmaslt käsikäes koos vastu. Oled vallaline? September pakub sulle palju uut ja põnevat. Ole avatud uutele võimalustele ja tutvustele. Parim aeg armastuesk on pühapäev!


Vähk
Miski see nädal kohe tõmbab sind loodusesse. Võtad oma vabast ajast veel viimast ning igasugused väljasõidud ja piknikud on sulle igati meelt mööda. Oled ka palju enesekindlam, julged öelda asju mida mõtled ning pärast öeldud sõnade eest vastutada. See kõik on sind muutnud emotsionaalsemalt tugevamaks ning see peegeldub ka sinu välimusest. Sa lausa särad! Mis rahaasjadesse puudub, siis suuremaid kulutusi sul hetkel teha ei tule. Ka väike kokkuhoid ei teeks paha, hiljem hea ootamatuste korral oma reservi kasutada. Parim aeg armastuseks on naljapäev!

 

Lõvi
Finantsasjade koha pealt tuleb sul ülllatavalt hea nädal. Nädalalõpu väjlasõit teeks sulle igati head. Teine ümbruskond, loodus ja värske õhk annavad sulle palju uut energiat ja jaksu, mis aitavad sul toime tulla sinu igapäevaste töökohustustega. Kõigest stressitekitavast eemal olles hakkavad igasugu ideed ja mõtted lausa lendama, mis õige rakenduse korral võivad välja kukkuda üsna tulutoovad ja edukad. Armuelu see eest kipub jahtuma hakkama, et seda veidi vürtsitada ja tulisemaks teha, tead väga hästi, mida tegema pead. Parim päev armastuseks on neljapäev!

 

Neitsi
See nädal tuleb eriti kirev just sinu eraelu koha pealt. Sulle meeldib flirtida ja naudid sulle osaks saavat tähelepanu. Siiski peaksid veidi end tagasi tõmbama, kõik ei ole nii roosiline ja süütu kui esmapilgul paistab. Sul on oht segada end kellegi teise suhte probleemidesse täiesti eneseteadmata, seepärast pead eriti tähelepanelik olema. Samuti vajab üks tüli sõbraga kiiret ja otsustavat lahendust, loodetavasti ka õnnnelikku lahendust. Parim päev veidi päikest enda ellu lasta on esmaspäev!


Kaalud
See nädal on lausa ideaalne uute tutvuste loomiseks. Siiski oleks sul vaja just hädasti tööalaseid tutvusi, kuna vana töökoht hakkab end juba ammendama ning vajad uut värsket algust. Sinu sõprussuhted on soojemad kui seda varemalt olnud on. Teatud südmused on teid kõvasti lähendanud teineteisele ning võid selle üle ainult rõõmu tunda. Häid sõnu ja sõbralikke kallistusi pole kunagi liiga palju. Üks sinu sõber vajab sind see nädal ja just nimelt sind ja mitte kedagi teist. Ole tema jaoks olemas nagu tema sinule seda olnud on! Parim päev oma finantsasjade ajamiseks on kolmapäev! Armuelu edendamiseks aga reede!

 

Skorpion
See nädal on lausa õudne, mis puutub tehnikasse!  Sinu telefon, telekas või arvuti annavad tõenäoliselt otsad ja leiavad kiiremas korras suuna paranduse poole. Kõik see on sulle üsna närvesööv ja masendav  kuna telefonis ja arvuti on pool sinu elu ning peale selle paranduskulud pole teps mitte väikesed. Sulle tundub, et kõik justkui on see nädal sinu vastu ning sind on tabanud mingi ebaõnn vms. Pole hullu, kõik see on mööduv. Nädala lõpu poole lähevad asjad taas joonde nii nagu peab ja pareminigi veel ehk! Armuelus  ei ole midagi väga head tulemas aga samas ka mitte halba. Pole ka põhjust muretsemiseks. Parim päev armastuseks on laupäev!

 

Ambur
Kui sa ei suuda oma murekoormaga üksi toime tulla siis pole midagi halba kui palud abi mõnelt sõbralt. Vajad kellelgi teise uudset pilku ja lähenemist asjadele, kuna ise oled oma mures juba nii sees, et ei oska enam midagi mõelda või teha. Tema uuden arvamus on  üllatavalt hea ja igati teostatav. Kuna oled see nädal üsna hajevil siis peaksid olema eksta ettevaatlik just liikluses. Varu üks õhtu endala aega et kirjutada kiri või e-mail oma kauaaegsele sõbrale, keda oled tundunud juba lapsepõlvest saati. See kiri on üsna otsutava tähendusega ning mõjutab ka paljusid sinu edasisi otsuseid. Parim päev romantikaks on neljapäev!

Kaljukits
Sul on mingi eriline tuli takus, et oma vana sõpra külastada nii kiiresti kui võimalik. Te olete tõelised hingesugulased kuigi üksteist te just väga tihti ei näe. Kui te esimest korda kohtusite siis oli teie tunnet level lausa taevas, nüüd olete ainult sõbrad ja mingit teistsugust pinget teie vahel enam ei ole- ainult sõprus. Ja te mõlemad olete sellega rohkemgi kui rahul. Siiski olete ja jääte osaks teineteise elust, miski ei saa teid lahutada, teil on mingi eriline sõprus, mida paljud kahjuks ei mõista. Te elukaaslane vaatab teie sõprusele kadestvalt ja üsna halvakspanuga ning see tõotab tekitada tulevikus palju probleeme. Siiski parim aeg see nädal veidi romantikat oma ellu tuua on pühapäev!

 

Veevalaja
See nädal tõotab tulla üsna kiire ja töine! Sul kipub aega väheseks jääma, et olla koos oma lähedaste ja sõpradega. Nädalavahetus pakub sulle siiski seda ning sul on põhjust rõõmustada. See nädal peaksid olema ettevaatlik just liikluses, sinu pidev kiirustamine võib lõppeda niimoodi veel õnnetusega. Samuti peaksid ka oma pidutsemistuju taltsutama, viimasel ajal kipud liialdama pisut. Üldiselt saadab sind hea tuju ja rõõmus meel läbi terve nädala. Sul on põhjust õnnelik olla ja sa tead ka põhjust miks. Parim aeg armuelu edendamiseks on seekord teisipäev!

 

Kalad
Nädalalõpus tunned, et oled teinud väga head tööd sel nädalal! Siiski ei saa sa oma pingutuste eest sellist tähelepanu nagu sooviksid nind oled pisut õnnetu seepärast. Peagi mõistad, et pole põhjust nukrutseda ning ammu tuntud tõde, et elu ei olegi alati õiglane ju. Tead ise, et tegid head tööd ning see tõstab su tuju. Samuti on sul kodus alati keegi, kes sind tõeliselt hindab ning see toob sulle meelerahu tagasi. Nädala keskpaiku ootab sind ees meeldiv üllatus, mis muudab paljugi sinu elus. Finantsasjade koha pealt pole midagi hullu tulemas, vastupidi kõik hakkab vaikselt taas normi minema. Parim aeg veidi armastusekiirt oma südamesse lasta on reede!