Buduaari horoskoop

Buduaari horoskoop

Jäär 

Sel nädalal oled kahtlev ja väga muutliku meelega. Üks hetk oled rõõmsameelne ja muretu, teisel momendil jälle ebakindel. Varja oma nõrku külgi,sest on inimesi,kes tahavad su jalgealust õõnestada. Kuula oma lähedaste nõu, nad teadavad, mis sulle hea on. Taltsuta oma ego ning ära tee ainult seda, mis sulle meeldib. Arvesta ka teistega! Nädala lõpus kohtud huvitava inimesega, kellega veedad edaspidi koos palju aega.

Sõnn
Sa oled edukas, see nädal ja tõenäoliselt ka terve kuu. Tunned end hästi, tervis on korras ning ka tööl sujub kõik ideaalselt. Praegu on õige aeg oma ideede ja unistuste täideviimiseks. Parimad päevad uute tutvuste loomiseks on kolmapäev ja reede. Aitab kodus istumisest, mine välja ja lõbutse!

Kaksikud
See nädal tuleb olla säästlik ja mitte kulutada raha asjadele, mida tegelikult väga ei vaja. Kipud ostma asju omamise eesmärgil ja sest see on ju nii odav. Mõtle hoolikalt järele enne kui midagi osta kavatsed. Rahadega on see nädal küll kitsas käes, aga õnneks veab armastuses.Oled enesekindel ning valmis otsima uusi seiklusi. Tunnetad endas uut elujõudu ning ka probleemid lahenevad juskui iseenesest.

Vähk
Sa tunned end väsinuna ning ülekoormus tööl tekitab stressi. Võta  nädalavahetusel aeg maha, luba endale veidi luksust. Parim viis lõõgastumiseks on rahustav aroomisaun ja massaaž, mis annavad juurde uut energiat ja pealehakkamist. Nii sinu keha kui vaim on värsked ning valmis uusi takistusi ületama. Ole optimistlik!

Lõvi
Ees ootab õnnelik nädal. Elad rahus oma unistustes ning keegi ei tule neid lõhkuma. Veedad palju aega koos sõpradega, eriti populaarseks on muutunud veiniõhtud. Otsid siiski vaheldust? Proovi valmistada oma külalistele midagi eksootilist. Parim aeg äritehingute sõlmimiseks. Ka tööl läheb kõik ülesmäge, oled loov ja hinnatud töötaja. Lõpuks saabub ka kaua oodatud palgakõrgendus. Tööga seoses kohtud paljude inimestega, võib-olla ka oma tulevase armsamaga.

Neitsi
Oled väga enesekindel, kohati lausa ülbe. Tänu oma vankumatule isiksusele oled loonud endale eduka karjääri. Siiski peaksid end veidi tagasi tõmbama ning seadma sõpruse eskohale. Ole sõbralik ja avatud. Tunded pole häbiasi. See nädal on põnev aeg armuelu loomiseks. Suhe Jäära, Veevalaja või Vähiga ei jää püsima, kuid erilised mälestused jäävad veel pikaks ajaks meelde.

Kaalud
Kui sul on mõne sõbraga lahkhelid, siis nüüd on õige aeg leppimiseks. Isegi kui tüli algataja polnud sina, siis on targem esimesena vabandada ning sõjakirves maha matta. Sa lausa kiirgad positiivsust ning seda märkab ka üks sinu tuttav, kes pöörab sulle tavalisest rohkem tähelepanu kui muidu. Sellest võib midagi areneda, haara võimalusest!

Skorpion
Kuuled head uudist, mis muudab su elukorraldust totaalselt. Ka majanduslik olukord hakkab vaikselt tõusvas joones liikuma. Otsid põnevust oma ellu? Võta kaasa sõbrad ning registreergige end tango kursustele. Naudi elu ja võta sellest, mis võtta annab!! Parim mõne idee teostamiseks on reede.

Ambur
On oht sattuda konfilkti inimesega, keda tunned juba aastaid. Püüa seda vältida, kuna kõik, mis ütled, räägib sinu vastu. Võib jääda mulje, et sa ei käitu kui tõeline sõber, vaid oled pigem isiklikest huvidest lähtuv inimene. Ole leplikum ja järeleandlikum ja näed, et endine rahulolu taastub. Tunned end õnnelikuma! Sul on õnne lotos ning on suur võimalus, et võidad kopsaka rahasumma.

Kaljukits
Sa eelistad rahulikku suhet oma partneriga. Naudite koosolemist, kõik on  lausa ideaalne. Oled vallaline? Põrkud tänaval kogemata kokku inimesega ning sellest väiksest õnnetusest võib areneda midagi palju suuremat. Hea aeg hobidega tegelemiseks. Tunned end füüsiliselt hästi ning ka vaim on terve.

Veevalaja
Oled aktiivne ja elurõõmus. Tunned, et mured kasvavad ülepea, kuid suudad nendest lihtsalt lahti saada. Miski ei tundu sulle see nädal võimatu. Tööl alustad pari mahuka projektiga, mis eeldavad suurt tulu. Siiski, mis rahakulutamisse puutub, oled väga kriitiline. Pigem hoiustad, kui kulutad. Tänu oma sõbralikkusele, edeneb nii pere-kui ka armuelu  positiivses suunas.

Kalad
See nädal oled juskui magnet, mis tõmbab teisi ligi. Kahjuks ilmuvad su ümber inimsesed, kes sind ei sümpatiseeri. Pane ennast maksa! Armastad pidutseda rahvarohketes kohtades, nüüd oleks aeg võtta aeg maha ning veeta rahulik õhtupoolik sõprade või pere keskel.