Enneolematu meelelahutusega klubi Tallinnas otsib omanäolisi esinejaid! Kandideeri! VIDEO

21 kommentaar
Enneolematu meelelahutusega klubi Tallinnas otsib omanäolisi esinejaid! Kandideeri! VIDEO

  6. mail avab Tallinna kesklinnas uksed uus ööklubi nimega „Teater“. Klubi hakkab silma paistma Eestile mitteomase klubiatmosfääriga. Igal õhtul toimuvad laval omanäolised, teatraalsed etendused, mis valmivad koostöös andekate lavastajatega. Loomulikult ei puudu programmist ka DJ-d ja vägagi tuntud esinejad välismaalt.
 

6. mail avab Tallinna kesklinnas uksed uus ööklubi nimega „Teater“.

Klubi hakkab silma paistma Eestile mitteomase klubiatmosfääriga. Igal õhtul toimuvad laval omanäolised, teatraalsed etendused, mis valmivad koostöös andekate lavastajatega. Loomulikult ei puudu programmist ka DJ-d ja vägagi tuntud esinejad välismaalt.

Ööklubil on väga suur ja professionaalne teenindusmeeskond, et teenindus saaks olema kiire ja tantsusaalis olevad privaatsed loožid saaksid personaalse teeninduse osaliseks. 

„Seoses väga erilise programmiga otsime oma meeskonda samuti ka uusi ja omanäolisi esinejaid“, kommenteerib ööklubi Teater partner Jana Pulk.

”Eriline välimus ja vabameelsus on kindlasti eeliseks. Silmas pean ma korpulentsust, väga pikka või lühikest kasvu, maani ulatuvaid juukseid või muud erilist, mida ei peeta klassikaliselt ilusaks, kuid mis lavalaudadel äratab tähelepanu, ” lisab Jana. ”Muidugi on teretulnud kandideerima ka suurepärases füüsilises vormis olevad mehed ja naised ning erilisi oskusi omavad artistid,” täiendab Jana Pulk.  

Kõik, kellel tekkis asja vastu huvi, saavad kandideerida Talendiagentuuri ”WE” kodulehel:  www.we-agency.ee või saata email oma foto ning kirjeldusega jana@we-agency.ee.

See on Sinu võimalus liituda uue ja silmapaistva ööklubi Teater teatritrupiga!

Klubi avalikustab oma täpse asukoha

10. aprillil.

 

Buduaar.ee