ENNUSTUS: MIDA TOOB endaga kaasa algav Metallpühvli aasta?

ENNUSTUS: MIDA TOOB endaga kaasa algav Metallpühvli aasta?
shutterstock

12.veebruaril algab Hiina kalendri järgi Metallpühvli aasta. Maag Raul Hunt pani kirja, mida toob algav aasta endaga kaasa.

ROTT
Härja aasta algab Roti jaoks veidi tagasihoidlikult. Umbes nagu rott käiks läbi magavate kasside karjast. Igasugu rapsimine toob kaasa riski saada ära söödud.
1. Kohusetundlik töö sellega, mis on nüüd ja praegu toob tasu
2. Ära ennast üle hinda.
3.Teadvusta endale seda, mis on nüüd ja praegu.
Neid soovitusi järgides kogub Rott enesekindlust ja tal on piisavalt teadmisi, et läbi närida ükskõik kui raskest probleemist.

PÜHVEL/ PULL/ HÄRG
Mida ei suuda üks pull ära vedada, seda suudab teha kaks pulli. Seega, aasta alguses kulgeb pulli jaoks koostöö tähe all, eriti kui on tema aasta. Või vähemalt võiks pull koostöö asja proovida.
1. Et asi ei kisuks selleks, et iga üks proovib endale sobivas suunas liikuda oleks vaja Pullil seada paika eesmärk ja panna paika ka teekond, kuidas sinna jõuda.
2. Koostööd tehes võiks Pull endale teadvustada, et teda ei hinnata mitte nii võrd pädevuse järgi vaid nähakse temas Võimu ja juhi potentsiaali.
Soovitusi järgides väldib Pull šokeerivaid ootamatusi ja kriise enda aastal.
Kui nii vaadata, siis soovitused on nagu veidi vastuolulised. Pullist saab Härg, kui ta kohitsetakse. Härg on rohkem avatud koostööle. Samas juhi roll nõuab ”Suuri mune”. Seega, peaks ta vaatama, millal olla kohitsetud ja ikestatud eesmärgi poolt ja millal suur ja tugev alfa. No muidugi, õigel ajal ja õiges kohas.

TIIGER
Tiiger on aasta alguse poole õrn ja leebe aga järjekindel. Ta peaks olema nagu veetilk, mis esmapilgul nagu ei tee kivile midagi aga kui muudkui tilgub ja tilgub, siis tekib kivisse auk.
1. Leebest käitumisest ei ole kasu, kui olla kannatamatu.
2. Otsi oma südamest ja hingest varjatud vaenlasi, kes sind samamoodi leebelt proovivad mõjutada. Jäikus, uhkus, enesehaletsus.
3. Soovitud eesmärgi poole liikudes, kasuta oma voorusi ja positiivseid jooni.
See toob kaasa selle, et Tiigriga ühinevad ka teised, kus sõprus sidemed aitavad raskustest üle.

JÄNES/KASS
See loomake tegeleb aasta alguses, või võiks tegeleda kahjustuste likvideerimisega. Umbrohu kitkumisega oma tagaaiast. Koroonast tingitud kahjustuste parandamisega, kui näiteks konkreetseks minna.
1. Lohakus ja laiskus viitab, et oled veel liiga nõrk ja kahjustused suurenevad.
Igaljuhul pingutus toob ka väärilise tasu. Su keha ja hing saavad peale raskeid aegu toidetud.

DRAAKON
Draakonid on küll Targad olendid, kuid see võib olla ka suurim lõks, kui Draakon istub oma Teadmiste kristallpalees, sest kristallid ja üldse igasugu peegeldavad pinnad võivad olla petlikud ja tõe asemel näidata ainult seda, mida näha tahetakse. Seega Draakon hoiab aasta alguses või võiks hoida tagasihoidliku profiili ja hoiab oma väge, et reageerida õigel ajal ja õiges kohas.
1. Peegelduse illusioonid purunevad, kui oled kannatlik nagu tõeline Draakon
2. Kurjus ei hävita ainult head vaid ka iseennast. Lollus ei purusta ainult tarkust vaid ka iseennast. Ning kurjus/ lollus saab kompostiks headusele/ tarkusele. Kasuta võimalust!
Siis suudad sa ennast ja oma elu koos hoida. Mingit eesmärki seades, mõtle enne, kas sa oled üldse selleks valmis?

MADU
Mao käsutuses on aasta alguses tohutu Loomise vägi. Kui madu suudab loominguliselt Loomise Väge juhtida ja seda sa tegelikult ka suudad, siis Õnn on sinuga
1. Siiras ja enesekindel inimene tõmbab edu ligi.
2. Kui tunned, et su liikumine on kuidagi piiratud, siis võta seda kui märki, et sul on vaja puhata ja väge koguda.
Sina oled iseenda meeskond. Sinu hingeosad, sinu erinevad aspektid ja rollid aitavad sind edasi kuid selleks on vaja tugevat ja tarka kaptenit, kes juhib meeskonda kindlakäeliselt. Maol on selle saavutamiseks suur tõenäosus.

HOBUNE
Hobuse jaoks aasta tõotab tulla väga edukas ja sul on suur elujõud ning vägi. Sa ei vaja kellegi targutaja nõuandeid ja soovitusi. Sa lähed. Sind ei kammitse ohjad ja rakmed vaid oled kui vabalt steppis jooksev loom, kes teab kuhu ta läheb ja teab kuidas olla.

KITS/LAMMAS
Aasta alguses asjad ei ole päris nii nagu nad paistavad. Intriigid, tühjad jutud paljunevad kui kärbsed ja võivad Kitse/ Lammast heidutada. Mine tagasi sinna, kus sinu jaoks oli kõik turvaline ja selge.
1. Kui vihane rahvahulk vallutab tänavad, siis hoia uks lukus. Ei ole tark tegu hakata sealt läbi pressima.
See aitab ära hoida kogenematusest tuleva lolluse. See hoiab ära enda raiskamise, kui püüad jõuga läbi minna sealt, kust sa läbi minna ei saa.

AHV
Aasta alguses õpib ahv vaprust, läbi tagasihoidlikuse, mida on vaja selleks, et hakkama saada olukordades, kus kõik kipub minema kohutavalt valest.
1.Kui õhk on jamadest paks, siis igasugu katsed jõuga asju muuta, toidab ainult madalamaid jõude, kolle, kes on pesa teinud sinu kadunud hingeosade asemele.
2. Kangekaelselt tõusulainele vastu seismine kulutab sind
3. Võib-olla oleks aeg lahkuda olukordadest ja inimestest, kellega käib kõik see jama kaasas. Kuid see toob kaasa konflikte. Aga ära pelga konflikte, sest sellest üles keerutatud vägi võib saada sulle kütuseks, et oma eluga edasi liikuda
4. Aga noh, see mis on ebakvaliteetne see kaob nii või teisiti, see mis on madal, vajub veelgi allapoole.
Ning siis saab ahvile selgeks, et kus on tema tsirkus ja kus on tema ahvid. Ehk, keskendub oma elule ja oma väikestele elumõnudele.

KUKK
Kuke jaoks kujuneb see aasta pidevaks ülesmäge liikumiseks. See nõuab sihikindlust ja vastu saamist, kas või Maa külgetõmbe jõule. See ei ole aasta kus minna vooluga kaasa. Sest ainult surnud kala või väga noor kala liigub vooluga kaasa. Üles rühkides tuleb hoolikalt vaadata, kuhu astud ja millist teed valida. Kas minna otse või laveerides, otsides laugemaid nõlvu. Ära kuluta oma jõudu ja puhka ning naudi vaadet, kui enam ei jaksa.

KOER
Aasta algus kujuneb Koerale keeruliseks aga noh, tead isegi, et raskustes õpitakse rohkem ja mis ei tapa, see teeb tugevaks. Sisu ja Väge peaks sinul siiski olema, et keeruliste oludega hakkama saada.
1. Otsustamatus toob ebaõnne raskuste ajal.
Kui julged teha Otsuse, mis sind edasi viib, see päästab sind talumatust survest, kuhu sa ennast paned kui ei suuda otsustada.
Näiteks suhe, kus naine ei näe enam mehes Meest ja ootab printsi valgel hobusel, kelle sülle ta saaks hüpata. Mugavustsoon, kuid ootamise asemel on vaja Otsust liikuma hakata. Suhte teine pool teab, et suhtes ei ole asjad nii nagu peaks olema. Ka tema jaoks on see mugavustsoon ja ta isegi mõtle sellele, et aeg on lõpetada see suhe vaid ta püüab ja püüab suhtesse elu tuua aga midagi ei tule välja ja asi lõppeb lähisuhte vägivallas mis ei too kasu mõlemale mugavustsoonis oleva otsustusvõimetu inimese jaoks.

SIGA
Tundub, et sea jaoks aasta alguses on esmatähtis kas suhte teemad või mingi muu täieliku pühendumist vajav teema, millele siga siis läheneb väga ettevaatlikult. Teemad ja suhted, mis põhinevad ainult füüsilisel veetlusel ja pinnapealsusel vajavad tõepoolest väga ettevaatliku ja tähelepaneliku suhtumist. Sest need kipuvad kiirelt muutuma pigem sõltuvuseks.
1. Keelatud viljad on küll magusad aga sinu suur soov ei painuta viljapuu oksi sulle lähemale.
2. Suhted kui ka kõik see, millele täielikult pühenduda peaks olema vastandlik. Kui sa ainult annad ja midagi vastu ei saa, toob see jama. Kui sa ainult saad, aga ei anna seda, mida tegelikult, siis see toob kaasa ainult jama.
Neid soovitusi järgides võib siga välja kaevata väärtuslike trühvleid või isegi kullapaja. Sisemise rikkuse ja jõukuse, mis väljendub ka Nähtavas maailmas.

Sarnased artiklid