ENNUSTUS: MIDA TOOB märtsikuu kõikidele tähtkujudele?

ENNUSTUS: MIDA TOOB märtsikuu kõikidele tähtkujudele?
shutterstock

Rakverest pärit maag Raul Hunt avaldas sotsiaalmeedias, mida toob märtsikuu, peale kevade ja koroonapiirangute, kõikidele 12-le tähtkujule.

Jäär
Märtsis on sinu põhiteemaks leida enda koht selles segases Maailmas. Selleks on Sul head väljavaated. Saavutada iseendaga kooskõla, tunne, et oled jõudnud kohta, hetke kus kõik on nii oma.
Soovitus Sulle märtsiks.
Püüa olla heatujuline ja võita sellega teiste poolehoid. Mitte ainult teiste inimeste vaid ka mingid olukorrad mõjuvad sulle paremini, kui oled rõõmus ja rõõsa.

Sõnn
Märtsis on Sinu põhiliseks teemaks leida kindel ja turvaline jalgealune. Kust võid järjekindlalt edsi minna, ilma, et heitlikud kevad ilmad sind kõrvale kallutaks.
Soovitus Sulle märtsiks
Oota kuni viljad kasvavad. Võta rahulikult. Kohe ei saa ega juhtu midagi. Rabeledes trambid lihtsalt kõik puruks.

Kaksikud
Märtsis on Sinu põhiliseks teemaks varitsemine. Eelkõige iseenda ja õige hetke varitsemine. Selleks tuleb vägagi kasuks kuulata oma sisehäält või leia keegi, kes sind juhiks, kui oled eksinud.
Soovitus Sulle märtsiks
Kui tekib märtsis mingi olukord, kus on konflikt õhus, siis kasuta kõiki enda käsutuses olevaid vahendeid, et ennast maksma panna. Iseenda eest seistes on kõik lubatud. Kuid pea meeles, ka Sinu suhtes kasutatakse sellisel juhul kõike seda sama.

Vähk
Sinu põhiteema märtsis on Vabanemine. Miski sinus tahab välja murda. Miski, mida oled püüdnud kas teadlikult või endale teadvustamata alla suruda. See on dramaatiline vabanemine. Mis lõhub nii mõndagi Sinu elus midagi sellist mis seni on pakkunud sulle pelgupaika.
Soovitus Sulle märtsiks.
Usalda oma intuitsiooni, räägi avameelselt oma tunnetest. Ning abi saad vajadusel mehelt, kes on emotsionaalselt kõnetatav, südamlik, abivalmis. Või avasta endas sellised omadused ja kasuta neid.

Lõvi
Märtsis on Sinu põhiliseks teemaks arendada oma oskusi ja teadmisi ja nende edukas rakendamine. Ükskõik mis ülesandeid ka elu Sinu ellu ka ei tooks. Igal juhul oled edukas. Või noh, võimalused selleks on suured.
Soovitus Sulle märtsiks
Ole hoolas ja kaalutlev. Vajadusel pöördu abi saamiseks mehe poole, kellega koos olles tunned turvaliselt või, kes on teadja just finantsidega seotud teemades. Või avasta endas sellised jooned ja kasuta neid.

Neitsi
Põhiliseks teemaks on kevadine ärkamine ja liikumine. Endas enesekindluse leidmine, et optimistlikult oma elu edasi viia. Uus hoog ja selle kasutamine.
Soovitus Sulle märtsiks
Võid kindel olla, et Sind aidatakse ja Sulle avanevad head võimalused.

Kaalud
Märtsis on sinu põhiteemaks jagu saada kiusatustest, sõltuvustest või kokkupõrge oma sisemiste deemonite ja varjuküljega. Meie sisemised deemonid on aga pahatihti meie enda allasurutud aspektid ja hingeosad. Või mingid kollid, kes hakkavad võitlema, et jätkata elu Sinus ning nendest jagu saamine.
Soovitus Sulle märtsiks.
Ole hoolas, praktiline, püüa kontakti hoida reaalsusega nii hästi kui saad. Või saad abi naiselt, kellel on sellised omadused.

Skorpion
Põhiline teema märtsis on olla uudishimulik, mänguline ja avameelne. Märts ikkagi, veidi võid ka hullu panna. Noh, nagu märtsijänes. See võib küll tuua kaasa teatavat kaootilisust aga see on siiski fun.
Soovitus Sulle märtsiks
Ole tänulik ja naudi kogu hingest kõike mida saavutad.

Ambur
Märtsis on põhiteemaks küpsuse saavutamine. Enda Karma tagajärgedega tegelemine. Ning endas jõu leidmine, et astuksid julgelt vajalike samme, et Karmat ja Saatust muuta.
Soovitus Sulle märtsiks
Unista, vaata vaikuses endasse, kasuta fantaasiat. Või leia naine, kellel on sellised omadused ja tema aitab Sind.

Kaljukits
Põhiline teema märtsis on leida endas elurõõm, suveräänsus ja enesekindlus. Õppida nägema Päikest ja valgust isegi siis, kui on öö või taevas on pilvine.
Soovitus Sulle märtsiks
Kitsikus ja ebameeldivad piirangud, kas valitsuse koroona piirangud või pilves ilm, on ajutised. Kuid selleks, et näha tumedate pilvede tagant valgust, on vaja millestki vabatahtlikult loobuda. Mis see võiks olla?

Veevalaja
Märtsis on põhiliseks teemaks paika panna oma tuleviku plaanid ja nendest uue lootuse leidmine.
Soovitus Sulle märtsiks
Selleks, et tuleviku poole liikuda koormata, on vaja vabaneda vanast. Uut diivanit sa ju ei too sisse, kui vana diivan on ees. Isegi kui see on raske, on mälestusi, oma helgeid hetki sellega mis maha jääb. Aga see on vajalik. See küll tekitab südamele raskust aga varsti läheb kergemaks.

Kalad
Põhiliseks teemaks märtsis on Armumine, pühendumine, mingite vastuolude ületamine. Igal juhul tore kuu on ju märts.
Soovitus Sulle märtsiks
Kuula mis sulle öeldakse. Eriti kui sind kritiseeritakse. Püüa mõista, kas see on konstruktiivne või lahmiv. Enamasti on igasugu kriitika siiski konstruktiivne.

Sarnased artiklid