ENNUSTUS: MIDA TOOB novembrikuu kõikidele tähtkujudele?

123rf.com

Maag Raul Hunt

Rakverest pärit maag Raul Hunt avaldas sotsiaalmeedias, et mida toob november kõikidele kaheteistkümnele tähtkujule.

JÄÄR
Üldine
Oled ilus, tark, osav, et kujundada enda elu meisterlikult selliseks, et oleksid kuu lõpus rahul ja võiksid kindlalt vaadata jõulude poole.
Armastus
Võid tunda, et suhte tasandil on kõik enam-vähem nii, et see on sinu hingega kooskõlas. Kuigi võib tulla ette ka hetki, kus oled rohkem oma mõtetega üksi, et leida just see retsept, mis sinu suhte elu sinu jaoks sobivamaks muudaks.
Töö
Tundub, et puutud kokku uute olukordadega. Kas on võimalus töökohta vahetada või töö iseloomus muutub midagi ja sul on vaja kohaneda. Muidugi, kõik see väline jama võib sinu motivatsiooni nulli viia.
Soovitus
Näita välja oma valmidust varuda aega, et laseksid oma plaanidel ja eesmärkidel vaikselt küpseda. Rahutus ja kiirustamine toob kaasa palju jama. Mine laadi ennast looduses jalutades maha.

SÕNN
Üldine
Kõik võimalused on selleks, et november tuleks sinu jaoks elurõõmus, vitaalne ja orienteeritud kasvule.
Armastus
Armastuse ja suhtega kisub aga asi minema võib olla isegi liialt põnevaks. Võimalused on mingiteks kahtlasteks armuseiklusteks ja suhte välisteks kiusatusteks. Liialdamise rajad võivad viia sind vahel tõesti uuele ja paremale tasandile. Kuid samas võivad mingid tobedad takistused segada sul suhte elust rõõmu tundmast. Mingid hirmud, sõltuvus, kaassõltuvus ja muu selline jama.
Töö
Turvaline keskkond, edu ja tunnustus. Seda muidugi juhul, kui su suhtumine ei ole, et Las mõisa köis lohiseb.
Soovitus
Ole valmis vastanduma ja kui vaja, siis sa ei karda ka konflikte. Kuid samas, püüa siiski teise poole kriitikat kuulata. Siis analüüsi, kas see oli õigustatud või ebaõiglane. Ja alles siis tegutse.

KAKSIKUD
Üldine
Sul on jõudu ja soojust ning energiat, et muuta sombune november nii enda, kui ka teiste jaoks päikseliseks. Võid olla üsna muretu.
Armastus
Oled romantilises meeleolus. Tunnistad ja näitad välja oma sügavamaid igatsusi ja tunge. Negatiivses küljest aga vaadates võid kokku puutuda mahajäetuse tundega, mingid ebamäärased hirmud ei lase armastust nautida.
Töö
Oled distsiplineeritud ja tulemustele orienteerunud. Pragmaatiline, metoodiline. On küll keeruline ja järelandmisi ei ole oodata.
Soovitus
Püüa mitte teha halva mängu juures head nägu. Nii kaua kui sa oma muredele algallikat ja põhjust ei leia, nii kaua on ka kõik ilus sulle kättesaamatu. Kui vaja, sind aidatakse. Aga ise pead olema selleks avatud.

VÄHK
Üldine
Oled pigem endasse tõmbunud ja tegeled sellega, et vaadata, kas sinu elu on ikka selline nagu ta sinu olemuse jaoks võiks olla.
Armastus
Tundub, et millegi pärast kahtled suhtes. Kas ei toimu mingit soovitud liikumist või on suhe kuidagi takerdunud.
Töö
Sa lähened oma ülesannetele loovalt ja leiad üllatavaid ideid, et kutsetöös asjad edeneks.
Soovitus
Püüa leida probleemides peituvat võlu. Ole heasüdamlik ning seltskondlik. Naudi seda mida saad, isegi kui see on sinu arust veidi mõttetu. See aitab kas või suhte probleemide korral leida paremaid väljapääse.

LÕVI
Üldine
Tundub, et sinule mõjuvad igasugu piirangud kõige muserdavamalt. Aga kasuta seda näiliselt seisvat aega pigem enda sisemusega tegelemiseks. Ja leia igas päevas väikene rõõm.
Armastus
Võivad kerkida teemaks mingid abielu soovid või suhte soovid. Vastastikune usaldus ja sümpaatia lainel saad surfata.
Töö
November võib sulle olla teatud mõttes otsustav. Kas töökoht pannakse kinni, mõnda ootab ees vallandamine. Aga samas, see võib tähendada ka teatud muudatusi. Kõik see annab sulle võimaluse teatud mõttes vabanemiseks, et saaksid siis uute asjadega tegelema hakata.
Soovitus
Lase sidemetel ja ühtsusel tugevdada. Ole teistele avatud ja saad üle mängeldes kõigest võimalikest raskustest.

NEITSI
Üldine
Puutud kokku vapustavate sündmustega, mis tugevalt kõigutavad sinu maailma. Senine turvalisus osutub ekslikuks. Ega see meeldiv ei ole. Lohutada võid sellega, et pääsed enda kivistunud mõtete vangistusest ja sinu ees avanevad uued ja meeldivad perspektiivid.
Armastus
Seisak. Midagi nagu eriti ei toimu. Ja kõik näib kuidagi hall ja takerdunud.
Töö
Novembris võid ennast leida peadpööritava karjääri alguses. Kõik see, millega sa seoses tööga alustad, on suured potentsiaalid kiireks ja tulemuslikuks kasvuks.
Soovitus
Kasuta huumorit probleemidest ülesaamisek. Maailm on niivõrd tõsine paik, et kui seda veel tõsiselt peaks võtma, siis võid Seewaldisse koha broneerida. Häälesta ennast naudingutele, vaatamata potentsiaalsetele raskustele.

KAALUD
Üldine
Ennast analüüsiv kuu. Rohkem soovid olla pigem omaette, et oma mõtteid ja ideid analüüsida ja vaadata, kas kõik on siiski sinu olemusega kooskõlas.
Armastus
Teemaks on tasakaal. Võid tunda, et suhtes valitseb harmooniline tasakaal või hoopis vastupidi, et kõik on viltu ja harmooniast ei saa rääkidagi.
Töö
Kohaned hästi muutuvates tingimustes ja nagu looduses ikka, kes kohaneb, see jääb ellu. Aga võid leida ka omale täiesti uue töökoha, mis sobib sinuga palju paremini.
Soovitus
Ära pelga ebameeldivaid teadmisi. Sest see on karm tõde, mis sinu ees avaldub. Ohjelda emotsioone ja keskendu rohkem mõistusele. Samas, ära varja oma valu ja pettumust. Siis teavad teised vajadusel peale puhuda.

SKORPION
Üldine
Eneseteadvuse kasv, teiste tõdedest eemaldumine, võimalus nii teadvuse kui ka igapäeva reaalsuse tasandil teha suur hüpe edasi.
Armastus
Tunned ennast suurepäraselt ja oled oma sõiduvees. Kui tekib novembris uus suhe, siis sellel on sügav tähendus sinu jaoks. Isegi, mõni üheöösuhe võib su ellu tuua palju kasu ja garanteerida edasi mineku.
Töö
Harmooniline ja sõbralik töökeskkond. Vaatamata keerulistele aegadele, saad ette tulevad teemad lahendada rahulikult ja tulemuslikult.
Soovitus
Näita julgelt, mis sinu südant rõõmustab. Ära lase ennast eksitada teistel. Vajadusel ära lase enda moraalikoodeksil segada, kui tunned et teed õiget asja. Kui oled naine, siis võib olla sinu elus just selliste omadustega mees. Või mõne Vee elemendi mehega võid meeldivalt aega veeta. Seega, süda ja silmad hoia avatuna.

AMBUR
Üldine
Pragmaatiline ja seisad kindlalt enda jalgadel, vaatamata ühiskonna tõmblemistele. Ajad realistlikult oma rida, suhtud teemadesse kainelt ja arukalt.
Armastus
Naudid suhtes lihtsaid hetki ja kõik tundub olevat sama lihtne, kui kassipoja silitamine, kes nurrub sinu põlvedel. Võib ka ette tulla uute asjade katsetamisi, millest tunned suurt rõõmu.
Töö
Oled oma asjade ajamisel energiline ja kirglik. Pühendud täiesti oma tööga seotud teemadele. Olgu Jõud sinuga!
Soovitus
Teadvusta endale, et kõige usaldusväärsemad teeviidad asuvad just senise maailma piiridel. Kust nagu hirm ei lase edasi liikuda aga oleks vaja seda siiski teha.

KALJUKITS
Üldine
Suudad oma mõtted ja emotsioone ohjes hoida ja oled häälestunud sellele, et teha seda, mida reaalselt saab teha.
Armastus
On võimalik, et mõistad, kuidas sa seni oled püüdnud vältida kohtumist tõelise õnnega. Leiad lahendusi probleemidest jagu saamiseks. Võid leida ka ootamatult, et su suhte partner on tegelikult päris meeldiv ja huvitav isikus.
Töö
Ebakindel aeg mõjutab sind tugevasti. On ebakindlust, on hirme aga see kõik on pigem sinu ülemõtlemise ja ebakindluse tagajärg.
Soovitus
Ära pelga julgeid visioone. Unista suurelt. Lase neil ennast motiveerida. Kuid ära jää ainult unistama. Siis ärka üles ja hakka liigutama.

VEEVALAJA
Üldine
Võid avastada voodi alt kolle või on need hoopis sinu enda tunnustamata ihad ja tungid, kes sind kollitavad. Mingid saladused tulevad lagedale ja kui sa just ise jooksu ei pane, siis võid avastada, et vaatad iseendaga tõtt.
Armastus
Suhe on tegelikult alati kolmik suhe. Sina pluss Tema pluss Suhe. Suhe on täpselt nii hea, kui hea on mõlema suhte partneri panus Suhtesse. Kui oled üksik, siis võid leida endas harmoonia. Suhe ei ole eesmärk omaette. Suhe on ainult boonus. Kui ise oled tasakaalus, siis võid leida ka tasakaalus partneri.
Töö
Asjad edenevad, oled pigem optimistlik ja valmis pühenduma, et saavutada häid tulemusi. Sinu pingutust märgatakse ja hinnatakse kõrgelt.
Soovitus
Tõesta oma võimeid. Tunnusta ja näita julgelt välja oma ambitsioone. Saa aru, et kui keegi esitab sulle väljakutse, siis see ei tähenda, et peate tülitsema.

KALAD
Üldine
Ei tundu olevat eriti mugav sul. Ühiskond paistab olevat hirmutav ja tulevik näib tume. Kuid sul oled sina ja püüa vähem tähelepanu pöörata sellele mis ümberringi toimub.
Armastus
Kas täiesti uus armastus, millele kogu südamest keskendud. Või leiad suhtes, et asjad on kordades paremad, kui seni oled arvanud. Hoolitakse jäägitult.
Töö
Senised teemad ei tööta enam ja lagunevad. Pole ime, kui pead seisma silmitsi koondamisega või töö kodukontoris kipub tõeliselt hinge lõhkuma.
Soovitus
Arvesta sellega, et see kuu võib olla koormav. Kontrolli üle, kas sa ikka pead kõike seda üksi kandma. Tead küll, jagatud mure on pool muret.