Ettevaatust! Ka sina võid Facebookis valede ohvriks langeda: VIDEO

Ettevaatust! Ka sina võid Facebookis valede ohvriks langeda: VIDEO

Kolm Norrast pärit noormeest väntasid eelmise aasta juunikuus valmis lühifilmi “What’s on your mind”, mis näitab väga ilusti ära, kui lihtne on sotsiaalmeedias oma elu ilusamaks valetada.  Kui mõne inimese elu tundub tema Facebooki pilte ja teisi postitusi vaadates lausa täiuslik, siis reaalsuses ei pruugi see sugugi nii olla. Väga vabalt võib tegu olla petisega, kes kasutab mõne teise inimese profiilipilti, väljamõeldud andmeid ning varastatud pilte reisidest, kallitest autodest, restoranidest, ilusatest kaaslastest jne.

Kolm Norrast pärit noormeest väntasid eelmise aasta juunikuus valmis lühifilmi “What’s on your mind”, mis näitab väga ilusti ära, kui lihtne on sotsiaalmeedias oma elu ilusamaks valetada.

Kui mõne inimese elu tundub tema Facebooki pilte ja teisi postitusi vaadates lausa täiuslik, siis reaalsuses ei pruugi see sugugi nii olla. Väga vabalt võib tegu olla petisega, kes kasutab mõne teise inimese profiilipilti, väljamõeldud andmeid ning varastatud pilte reisidest, kallitest autodest, restoranidest, ilusatest kaaslastest jne.

Alati tasub ettevaatlik olla, sest kunagi ei tea, millal just sina oled see, kes selliseid valesid uskuma jääb! 

Tänaseks on norrakate film saanud üle kümne miljoni vaatamise Youtube’s.

Vaata videot allpool!

 

Buduaar