Evian kutsub osalema maailma pikima muusikavideo loomisel!

Evian kutsub osalema maailma pikima muusikavideo loomisel!

Evian kutsub noorusest pulbitsevaid, energilisi ja julgeid inimesi osalema juunis Tallinnas, Tartus ja Pärnus toimuvatel fotosessioonidel maailma pikima muusikavideo loomiseks.

Evian kutsub noorusest pulbitsevaid, energilisi ja julgeid inimesi osalema juunis Tallinnas, Tartus ja Pärnus toimuvatel fotosessioonidel maailma pikima muusikavideo loomiseks.

Eviani meeskond korraldab pildisessiooni 9. ja 11. juunil Tallinnas Coca-Cola Plazas, 14. juunil Solarise Keskuses, 16. juunil Tartus Cinamonis ning 18. juunil Pärnus Port Arturi Keskuses. Vaata lisa veebilehelt www.evian.com

Kellaajad
Tallinn:
Coca Cola Plaza I korruse fuajees
N 9. juuni- kell 18-21:00
L 11.06- kell 15-18:00
 
Solaris 0 korruse aatriumis
T 14. juuni kell 15:00-19:00
 
Tartu: Tasku Keskus 4 korrus Cinamoni fuajees N 16. juuni 16:00-20:00
 
Pärnu: Port Artur 2 esimeses aatriumis
L 18. juuni 11:30-15:30
 
Juunikuu jooksul saab end pildistada ja pilte kampaanialehele laadida ka IM Arvutite müügisalongidest Tallinnas Solarises ja Tartus Rüütli Keskuses, kus on kampaania vältel müügil ka Eviani beebidega T-särgid.
 
Evian proovib sel suvel purustada Guinessi rekordit maailma pikima muusikavideo loomisel. Senine rekordiomanik on kaheksa tunni pikkune muusikavideo.
 
Loodav video on osa Eviani kampaaniast „Baby Inside“ („Laps sisemuses“), mis on jätkuks 2009. aastal esitletud reklaamklipile rulluiskudel sõitvatest beebidest ning juhib tähelepanu igas inimeses peituvale aegumatule nooruslikkusele.

Ülemaailmse video loomisel saab veebikaameraga varustatud arvuti või nutitelefoni olemasolul osaleda ka internetis. Videos osalemiseks on soovitav selga panna valge T-särk ning minna veebilehele www.letsbabydance.evian.com, kus saab endast teha neli fotot tantsivate beebidega. Samal lehel saab järjest pikenevat videot ka jälgida ning seda oma sõpradega Facebooki vahendusel jagada. Apple´i jaoks on lehel spetsiaalne tasuta allalaaditav rakendus.

Video taustamuusika põhineb Tom Tom Clubi 1980ndate hitil „Wordy Rappingood ja remiksil loost „Rappers’ Delight“.

Eviani motoks on „Live Young“ („Ela noorelt!“) ning ka reklaamides kasutatud beebi on kestva nooruse sümbol. Valmivas videos on tantsiv beebi monteeritud täiskasvanu kehale, mis on märk kõigis peituvast lapsest ja sisemisest noorusest.

Eviani „Roller Babies“ kampaania video jõudis aastal 2009 pärast 45 miljonit vaatamist Guinessi rekordite raamatusse kui maailma enim vaadatud reklaamklipp internetis.