FACEBOOKI NALI MUUTUS ÜLEMAAILMSEKS: tuhanded naised avaldavad mehele survet

27-aastane Amanda Barr palus oma Facebooki kontol inimeste abi, et tema poiss-sõber paluks lõpuks ometi ta kätt ja naine saaks unistuste pulmad.

Suurbritanniast pärit naine avaldas eelmisel nädalal oma Facebooki kontol pildi, mille alla kirjutas paari loo. Eesmärgiks oli kokku saada piisavalt “meeldimisi”, et Amanda poiss-sõber Stuart paluks lõpuks ometi naise kätt.

“Nagu paljud teist teavad oleme mina ja Stuart koos olnud 13 aastat meil on 3 imearmast last, armas kodu ja me oleme õnnelikud ning rahul. Ainuke probleem on minu perekonnanimi! Olen viimased kümme aastat näägutanud, et soovin abielluda, kuid siiani tulutult,” kirjutas Amanda pildi alla. 

“Mul on kõrini, sest ma ei muutu enam nooremaks ja ma soovin järgmisel aastat abieluranda sõuda. Stuart ütles, et kui ma saan kuu lõpuks 500 meeldimist ja minu postitust jagatakse 50 korda, palub ta mind sellel aastal naiseks ja me abiellume järgmisel aastal.

Amanda palus oma Facebooki sõpradelt abi, et ta lõpuks ometi tanu alla saaks. Abi suurus aga üllatas teda ennastki.

Amanda avaldatud pilt on kogunud viie päevaga üle 25 000 meeldimise ning seda on jagatud üle 11 100 korra, seega on Stuarti seatud piirid ammu ületatud.

Amanda ütles, et nad kihlusid 12 aastat tagasi enne kui lapsed said. Kuid kui naine kõigest 17-aastasena rasedaks jäi, lükkusid pulmad aina edasi.

Nüüd loodab kolme lapse ema, et mees kordab oma abieluettepanekut ning viib lubaduse täide.

Amanda sõnas, et tänu Facebooki pildile on talle kirjutatud üle kogu maailma. Enamik sõnumeid on olnud julgustavad ja täis õnnesoove, kuid mõned on avaldanud postituse üle ka nördimust. 

Pilti on kommenteeritud juba üle 2000 korra ning enamik loodab, et kosimine leiab aset õige pea. Kriitika osaliseks on aga saanud Stuarti käitumine.

“See on tegelikult väga kurb. Nii isekas ja ebaküps mees. Ma tean, et ta on ületanud nõutud meeldimiste piiri, aga mis siis kui ei oleks? See on tõeliselt rumal vabandus miks mitte abielluda inimesega, kellega sul on 3 last ja kellega oled 13 aastat koos olnud. Loodan, et see tõesti toimib ja et Amanda ei peaks endale ise kihlasõrmust ostma,” kommenteerib üks.

“Kas see on mingi nali? Kõlab nagu sa vajaksid hoopis uut meest,” tõdeb teine.

“Ja sa oled ikka veel temaga? Ma oleksin juba ammu sääred teinud,” kuulutab kolmas.

allikas: The Gazette