INSTAGRAMI KONTO 5 salanippi – raha teenimine saab alguse nii

Instagram on tegelikkuses üsnagi võimas tööriist, mille abil on võimalik inimesi mõjutada, raha teenida ja isegi maailma muuta - Kendall ja Kylie Jenner on oma sotsiaalmeedia kontode abil mõjutanud miljoneid inimesi üle kogu maailma ning loomulikult teenivad nad uskumatuid summasid. Tegu on kahtlemata põneva äpiga!


Instagram on tegelikkuses üsnagi võimas tööriist, mille abil on võimalik inimesi mõjutada, raha teenida ja isegi maailma muuta – Kendall ja Kylie Jenner on oma sotsiaalmeediakontode abil mõjutanud miljoneid inimesi üle kogu maailma ning loomulikult teenivad nad uskumatuid summasid. Tegu on kahtlemata põneva äpiga!

Kuidas aga muuta oma Instagrami konto atraktiivseks, saada juurde jälgijaid ja isegi koostööpakkumisi ning pikas perspektiivis hakata ka raha teenima? Selle nimel tuleb esmalt pisut vaeva näha ja kindel eesmärk paika panna ning allpool on välja toodud viis nippi, mis sind oma konto kujundamisel kindlasti aitavad!

Instagrami konto viis salanippi:

1. Leia oma suund

Mis on sinu Instagrami konto eesmärk? Mis alasid, teemasid sa tahad, et see hõlmaks? Sport, suhted, tervis, maagia, ilu ja mood, lemmikloomad, lapsed, emadus? Mida sa tahad oma piltide ja kommentaaridega öelda? Pane paika kindel suund ja hoia seda joont – nii kujuneb kindla sihtgrupiga konto. Laialivalguv konto tähelepanu ei tõmba – kui sa just Hollywoodi kuulsus pole. Miley Cyrus võib endale muidugi ka fotot seinaaugust lubada…

2. Loo oma stiil

Instagrami kontol võiks olla teatud kindel joon, mis läbib kõiki fotosid – olgu selleks kas pisut tumedamad fotod, palju valgust, heledad toonid. Ühe kindla stiili valimine teeb konto atraktiivsemaks ja see torkab silma.

3. Mõtle enne postituse tegemist

Ära postita uusi pilte lihtsalt sellepärast, et sa pole juba mõnda aega midagi üles riputanud ja tunned, et juba võiks midagi lisada. Igal fotol peaks olema kindel väärtus ja mõte – just see kooslus on see, mis peaks tekitama inimestes huvi sinu konto ja sinu isiksuse vastu. Sul on võimalik oma piltidega kõikvõimalikke teateid, arvamusi ja loosungeid välja saata. 

4. Õige valgustus

Piltide kvaliteet on oluline! Mitte keegi ei taha näha udust fotot, see rikub sinu Instagrami konto stiili ja mõjub inetuna. Kui sinu sooviks on oma Instagrami arendada, uusi jälgijaid saada ja ka koostööpakkumisi, siis postita kvaliteetseid fotosid ja pildista alati õige valguse käes. Päevavalgus on siinkohal kindlasti parim.

5. Avalda arvamust

Anna julgelt teada oma arvamusest ja ära karda kriitikat. Siinkohal on  oluline toodete ja teenuste teemal ausalt kirjutamine – kui sa näiteks proovisid mõnda uut toodet või teenust ja riputad nüüd foto ka oma Instagrami, siis kindlasti kirjuta juurde aus arvamus. Just see tekitab teistes soovi sinu kontot jälgima hakata, sest sealt saab asjalikku infot ning ettevõtted soovivad teha koostööd nendega, kelle Instagrami kontol on palju jälgijaid.

Allikas: bustle