JAAPANI HOROSKOOP: mida veregrupp sinu kohta paljastab?

Jaapanis usutakse, et veregrupp määrab inimeste saatuse. See on lausa nii oluline, et selle kohta küsitakse juba esimesel kohtumisel. Lisaks leidub Jaapanis väga palju raamatuid, mis sisaldavad informatsiooni erinevate veregruppidega inimeste iseloomuomadustest ning saatusest. Kuid mida räägib veregrupp sinu kohta?

Jaapanis usutakse, et veregrupp määrab inimeste saatuse. See on lausa nii oluline, et selle kohta küsitakse juba esimesel kohtumisel. Lisaks leidub Jaapanis väga palju raamatuid, mis sisaldavad informatsiooni erinevate veregruppidega inimeste iseloomuomaduste ning saatuse kohta. Kuid mida räägib veregrupp sinu kohta?

 

A

A-veregrupiga inimesed on introvertsed ja häbelikud. Tõsised, mõistlikud, kannatlikud ning vaoshoitud. Nad on head partnerid ja usaldusväärsed kaaslased. Nad on perfektsionistid, kes oskavad teistega arvestada. Kõige halvemaks omaduseks on kangekaelsus.  

B

Inimesed, kelle soontes voolab B-grupi veri, on sõltumatud individualistid. Parimateks omadusteks on loovus, optimism ja suur empaatiavõime. Kuid sellest hoolimata võivad nad mõnikord väga egoistlikud olla. Selle veretüübiga mehed on naistemehed. 

AB

AB-grupi verega inimesi iseloomustab väga kõrge intelligents. Nad on väga ratsionaalse mõtlemisega introverdid. Mõnikord võivad nad liiga intensiivsed ja kriitilised olla. Paljud neist on kahepalgelised ja see muudab nende usaldamise keeruliseks. 

0

0-grupp on enesekindel, sõbralik ja ambitsioonikas grupp. Nad ei löö riskimise ees risti ette, neil on kõrged ambitsioonid. Nad teevad kõike kirega. Mõned inimesed arvavad, et nad jätavad endast pidevalt ülbe, tungiva ja uhke mulje. Nad paistavad enda olemusega alati massist silma. 

themindunleashed.org