JAAPANIL ON TÖÖTAVALE NAISELE geniaalne leiutis

JAAPANIL ON TÖÖTAVALE NAISELE geniaalne leiutis

Jaapan on leiutajate maa, selles pole kahtlustki ning nüüd on nad välja tulnud uue ja põneva tootega, mis on mõeldud eelkõige naistele, kes töötavad oma arvuti taga istudes. Pehmed kawaii loomakesed muudavad tööpäeva mugavamaks ja on tervisele kasulikud – nii vähemalt väidetakse.

Jaapan on leiutajate maa, selles pole kahtlustki, ning nüüd on nad välja tulnud uue ja põneva tootega, mis on mõeldud eelkõige naistele, kes töötavad oma arvuti taga istudes. Pehmed kawaii-loomakesed muudavad tööpäeva mugavamaks ja on tervisele kasulikud – nii vähemalt väidetakse.

Nimelt on Jaapanis paljudel naistel istuv töö arvuti taga ning sellest tulenevalt on laialt levinud ka seljaprobleemid, muud liigesemured ning kehv silmanägemine, mis on tingitud arvutiekraani liiga lähedalt vaatamisest. Pehme kawaii-loomake on mõeldud endale sülle panemiseks ajal, mil sa arvuti taga tööd teed – kui see pehme loom on sul süles, siis jääb arvutiekraani ja silmade vahele pikem distants ja silmad ei väsi ekraanist nii kiirelt ära. Lisaks pakub see loomake tuge ja muidugi on see lihtsalt väga mõnus ja pehme.

Lisaks peaks selle looma kasutamine kätele tuge pakkuma – pidevalt arvuti taga kirjutamine väsitab käsi ja võib isegi krampe tekitada. Nüüd saab käed toetada loomakesega kaasaskäiva pehme lisatoe peale.

Kas sina tahaksid endale sellist kontoripatja?