KAHE SEKUNDI TEST: kui taibukas naine sa oled?

Kes meist ei tahaks olla geenius ja sealjuures muidugi rikas geenius, kes muudkui leiutab uusi asju ja teenib sellega meeletutes kogustes raha. Paraku on meie seas selliseid inimesi väga vähe, ent see ei tähenda, et sinus ei võiks peidus olla üks osake geeniust, kes lihtsalt vajab õiget hetke, et tema anne saaks võimaluse avalduda.

Kes meist ei tahaks olla geenius ja sealjuures muidugi rikas geenius, kes muudkui leiutab uusi asju ja teenib sellega meeletutes kogustes raha? Paraku on meie seas selliseid inimesi väga vähe, ent see ei tähenda, et sinus ei võiks peidus olla üks osake geeniust, kes lihtsalt vajab õiget hetke, et tema anne saaks võimaluse avalduda.

Teadlased on jõudnud huvitavale avastusele ning seda just täpselt intelligentsuse valdkonnas. Kas sinus on peidus salajane geenius – loe edasi ja saa teada!

Kas sind ajab närvi see, kui keegi sinu kõrval suppi luristab, nätsu närib, matsutab või pidevalt küüntega vastu lauda plaksutab? Kui jah, siis on võimalik, et sul on misofoonia. Tegu on seisundiga, mille all kannatab erinevate allikate väitel umbes 20 protsenti kogu maailma elanikkonnast, ent seda erinevatel tasemetel. Mõned misofoonikud on väga tundlikud teatud kindlate helide ja häälte osas ning mõned lähevad närvi vaid üksikute häälte peale. 

Mida tundlikum sa erinevate häälte osas oled, seda suurem on tõenäosus, et sinus on peidus geenius! Nimelt on teadlased teinud kindlaks, et inimesed, kellel on kõrgenenud tundlikkus teatud helide osas, on palju intelligentsemad ja neis võib peituda ka osake geeniust.

Allikas: huffingtonpost