KAMPAANIA SAMSUNG VIDEOSHOTS- too oma parim kaameratöö avalikkuse ette!

KAMPAANIA SAMSUNG VIDEOSHOTS- too oma parim kaameratöö avalikkuse ette!
TV3

Ilmselt oled nõus sellega, et palju salvestatud sisu jääb lihtsalt telefoni seisma või ringlema isiklikku sotsiaalmeedia mulli?  Selleks, et sinu loodud väärt sisu jõuaks ka suurema publikuni stardib juba täna TV3 ja Samsungi koostöös kampaania Samsung Videoshots.

Samsung Videoshots projekti eesmärgiks on julgustada jagama fotosid või videoid erakordsest argipäevast, olgu selleks valdkonnaks meelelahutus, puhkus, sport, kokkamine, naljakad videot jne. Meie hoolitseme, et need videod jõuavad suurima võimaliku auditooriumini  kogu TV3 grupi meediakanalite kaudu teles, raadios, veebilehtedel ja sotsiaalmeedias.

Miks osaleda?

Kõik need, kes saadavad oma parima foto või video, võivad võita uhiuue ja ihaldusväärse Samsung Galaxy S21 5G Ultra telefoni! Lisaks sellele loositakse iga nädal välja üks komplekt Samsung Galaxy Buds juhtmeta kõrvaklappe.

Kes saavad projektis osaleda?

Osalejate vanus ei ole piiratud. Osaleja, kes on alaealine, kinnitab osaledes, et on teavitanud kampaanias osalemisest oma vanemaid või eestkostjaid. Samuti kinnitab, et on tutvunud kampaanias osalemise reeglitega ja andnud nõusoleku.

Mida ma pean tegema projekti osalemiseks?

Et projektis osaleda, tuleb registreerida ennast kampaanialehel www.tv3.ee/videoshots ja laadida üles enda valmistatud foto või videofail ehk VIDEOSHOT.

 

Kas osalemiseks on vajalik enda registreerimine?

Jah, registreerimine kampaanialehel www.tv3.ee/videoshots on kohustuslik.

 

Kui pika video peab saatma?

Videod võivad olla kuni 5-minutilised. Miinimumpikkust ei ole määratud. Soovituslik pikkus on 15 sekundit.

Mis suurusega faile saab üles laadida?

Videoshot võib olla suurusega kuni 1GB, Sobivad formaadid: flc, avi, mp4, ace.

 

Millised fotod või videod ei sobi projektis osalema?

Keelatud on fotod või videod, mis sisaldavad mis tahes kujul (kirjalikult, sõnaliselt või visuaalselt) negatiivset informatsiooni või rikuvad Eesti Vabariigi seadusi.

 

Kuidas ma tean, kas ma olen võitnud?

Kõikide võitjatega võetakse ühendust personaalselt e-maili teel. Seega kontrolli, et Sinu sisestatavad andmed on korrektsed.

 

Kuidas selgitatakse projekti võitja?

Üleslaetud fotod või videod leiab kampaanialehelt www.tv3.ee/videoshots. Parimate selgitamiseks toimub avalik hääletus. 21 enim hääli saanud fotot või videot pääsevad finaali.

Projekti finaalinädalal (19.04- 25.04) hääletatakse uuesti parima foto või video poolt. Eelnevalt antud hääled tühistatakse. Projekti võitjaks kuulutatakse foto või video, mis saab finaalis kõige enam hääli.

Kes on nädala parim?

Igal nädalal valitakse nädala parim foto või video ja selle autor saab auhinnaks Samsung Galaxy Buds PRO juhtmeta kõrvaklapid. Nädala võitjaks kuulutatakse konkreetse nädala enim hääli saanud foto või video. Nädala parim selgitatakse kuni finalistide selgumiseni 19.04 kell 00:00. Nädala auhinna avaldamine toimub igal esmaspäeval kell 12:00 alates 08.märts 2021.

Kas ma võin võita mitu nädala parima auhinda?

Projektis osalevate fotode või videote hulk ühe osaleja kohta ei ole piiratud. Projektis osaleja võib saata mitu fotot või videot ja seeläbi võita ka mitu nädala parima auhinda. Kuid võidufoto või -video saab nädala parim olla ainult üks kord kogu projekti vältel.

Kui ma võidan nädala parima auhinna, kas ma osalen ka peaauhinna hääletusel?

Jah. Nädala auhinna võitnud osaleja ja tema foto või video pääseb kandideerima peaauhinna nimel. Finaali nädalal osalevad 21 parimat fotot või videot, mis on kogunud enim hääli projekti algusest kuni finaalnädala alguseni.

Kas foto või video, mis on varem avaldatud mõnel teisel platvormil või sotsiaalmeedias võib osaleda projektis?

Jah, osalema on oodatud kõik fotod või videod, mis on valminud kas enne projekti või projekti ajal. Kuid osaleja peab kinnitama, et võtab endale vastutuse autoriõiguste eest ja et sisu pole kopeeritud ega avaldatud teiste autorite nõusolekuta.

Kampaania kestab kaheksa nädalat (8.03 – 2.05 2021.) Nädala auhinna  võitjaid hakatakse kuulutama välja alates 8.03 ehk kampaania teisel nädalal.

Vaata lähemalt kampaaniainfot: www.tv3.ee/videoshots

Sarnased artiklid