KAS MEHEGA koos elamine teeb naised paksuks?

KAS MEHEGA koos elamine teeb naised paksuks?

Varasemalt on avaldatud uuringuid, kus kinnitatakse, et mehed, kes on abielus, elavad kauem, kui vallalised mehed. Nüüd aga on teadlased jõudnud järeldusele, et suhtes olemine ning just kaaslasega koos elamine teeb naised paksuks ja mõjub enamasti samamoodi ka meestele.

Varasemalt on avaldatud uuringuid, kus kinnitatakse, et mehed, kes on abielus, elavad kauem kui vallalised mehed. Nüüd aga on teadlased jõudnud järeldusele, et suhtes olemine ning just kaaslasega koos elamine teeb naised paksuks ja mõjub enamasti samamoodi ka meestele.

Austraalias Queenslandi ülikoolis läbi viidud uuringust selgub, et õnnelikus suhtes olevad naised kaaluvad vallalistest keskmiselt 5,8 kilogrammi rohkem, vahendab GoSocial. 

Uuringu raames analüüsiti viimase kümne aasta jooksul 15 000 inimeselt saadud andmeid. Võrreldes vallalistega võtavad suhtes olevad naised aastas juurde keskmiselt 1,8 kilogrammi.

Tulemusi põhjendati järgnevalt: kui sa oled juba kellegagi kindlas suhtes, siis kaob emotsionaalne hirm üksi jääda ja sellega seoses lasevad naised ennast lõdvemaks ega pinguta oma välimuse nimel enam sama palju kui vallalised naised seda üldjoontes teevad. Süüakse rohkem ja valimatult, veedetakse rohkem aega kodus televiisori ees ning aega trenni minekuks ei leita või siis lihtsalt ei viitsita.

 

Sarnased artiklid