KAS SINU PEOPESAL on haruldane täht? Võid osutuda väga õnnelikuks

KAS SINU PEOPESAL on haruldane täht? Võid osutuda väga õnnelikuks

Vaata oma peopesa. Kas näed seal M-tähte? Iidse indiaani käelt ennustamise meetodi sõnul tähendab peopesal olev M-täht, et inimene on väga õnnelik.

Raamatu “Karmic Palmistry: Explore Past Lives, Soul Mates & Karma” autori ja peopesalt ennustamise eksperdi Jon Saint-Germaini sõnul on käel olev M-täht väga haruldane. Joni sõnul on sellistel inimestel väga eriline iseloom: nad on distsiplineeritud, intelligentsed ja motiveeritud.

Kuid pole siiski ükskõik, kummas peopesas täht leidub: kui oled paremakäeline, peaks täht leiduma vasakus peopesas, ja kui vasakukäeline, siis paremas.

Usu kohaselt võib peopesast ennustada ka muid asju.

Pöidla lähedal olev joon ennustab näiteks elu. See annab märke tervisest, elutsükli arengust ning räägib suurtest muutustest, mis elus ette tulevad. Sellest järgmine joon räägib inimesele tema suhtlemisoskuse, õppimise ja mõtlemise kohta. Kõige ülemine joon on südamejoon, mis räägib tunnete kohta ja oskuse kohta neid näidata.

Ka peopesa keskel olev püstine elujoon on tähtis. See räägib inimese valikutest, sõpradest, karjäärist ja elu mõjutavatest teguritest. 

 

allikas: metro