KÕIGE HULLEM ASI, mida inimesed pühade ajal Facebooki postitavad

Jõulupühad on aeg lähedaste jaoks ning just siis tuleks pöörata tähelepanu neile, kes sinu jaoks tegelikult kõige kallimad on. Tänapäeval on aga sotsiaalmeedial suur roll kanda ka jõulupühade ajal ning omamoodi on see muidugi lõbus - vahvaid pühadepilte vaadata on ju igati tore.

Jõulupühad on aeg lähedaste jaoks ning just siis tuleks pöörata tähelepanu neile, kes sinu jaoks tegelikult kõige kallimad on. Tänapäeval on aga sotsiaalmeedial suur roll kanda ka jõulupühade ajal ning omamoodi on see muidugi lõbus – vahvaid pühadepilte vaadata on ju igati tore.

Paraku tehakse pühade ajal Facebooki ka postitusi, mis võiksid pigem tegemata jääda.

Kõige hullem asi, mida inimesed pühade ajal oma sotsiaalmeediasse postitavad, on halvasti välja kukkunud tsitaadid. Pole midagi hullemat kui ebaõnnestunud katse jätta endast tark ja intelligentne mulje – see võrdub rumalusega. Kui sa soovid pühade ajal teha oma Facebooki kontole postituse ja sellega tähelepanu võita, siis riputa sinna üles lõbus jõulupilt ja kui tõepoolest ei saa üle ega ümber tsitaadi postitamisest, siis näe pisut vaeva ja leia tsitaat, mis ei jäta sinust rumalat muljet.

Kulunud väljendid, mida me kõik kuulnud oleme, ei pea pühade ajal Facebooki ummistama.