Kõrvas asub salapärane punkt, mille abil saad end ise ravida

Stressi põhjused ja tagajärjed võivad erinevate inimeste puhul olla väga erinevad, igaüks meist kogeb emotsioone omal moel. Stressi möödumisega, ei pruugi aga kaduda selle tagajärjed, stressi peetakse ka üheks enimlevinud põhjuseks, miks tekkivad kõiksugu rasked haigused. 

Stressi põhjused ja tagajärjed võivad erinevate inimeste puhul olla väga erinevad, igaüks meist kogeb emotsioone omal moel. Stressi möödumisega ei pruugi aga kaduda selle tagajärjed. Stressi peetakse üheks enimlevinud põhjuseks, miks kõiksugused rasked haigused tekivad. 

Peale stressi võime veel pikka aega kogeda mingis teatud kehapiirkonnas valu või ebamugavustunnet. Siinkohal peaksime esmalt üritama vabaneda ja lahti laskma kõikidest negatiivsetest emotsioonidest. Kui vabaneme emotsionaalsest valust, võivad kaduda ka füüsilised vaevused. Sellistel juhtudel võib suureks abiks olla refleksoloogia: meie kehas on palju antistressi punkte, mille olemasolust enamikul meist suure tõenäosusega õrna aimugi ei ole. 

Üks sellistest punktidest asub kõrvas! Iidses Hiina kultuuris nimetati seda punkti „taeva väravaks“.

Selle punkti vajutamisega pääseb kogu meie kehasse taevalik energia, mille tulemusena paraneb inimese üleüldine tervis, tugevneb immuunsüsteem ja langeb stressitase. Seda punkti vajutades on võimalik ravida ka põletikke ning vabaneda sõltuvustest. 

Kuidas toimida: 

Kasuta selle punkti vajutamiseks vatipulka, vajuta ning masseeri õrnalt, hinga sügavalt sisse. 

Kuula samaaegselt hoolikalt oma keha.

Jätka sügavalt hingamist.

Sisse hingates vaata vasakule, välja hingates paremale.

Harrasta seda tehnikat igal õhtul enne magamaminekut.

 

 

Allikas: themindunlashed.com