Kuidas sõbrannadega väljas käies flirtida?

Juba iidne vanasõna ütleb: Kui tahate kiiresti minna, minge üksi. Kui tahate kaugele minna, minge koos. Olete vallaline, aga sooviksite suve nautida kellegagi koos! Libistage selga oma kauneim kleit ja lükake jalga stilettod ja haarake käevangu oma kuumimad sõbrannad, sest just nende abi läheb teil täna õhtul vaja.

 

Juba iidne vanasõna ütleb: Kui tahate kiiresti minna, minge üksi. Kui tahate kaugele minna, minge koos. Olete vallaline, aga sooviksite suve nautida kellegagi koos! Libistage selga oma kauneim kleit ja lükake jalga stilettod ja haarake käevangu oma kuumimad sõbrannad, sest just nende abi läheb teil täna õhtul vaja.

Sõbrannadega välja minemine ja karjana jahtimine võib olla lõbusam kui arvata oskad. Tuleb ainult olla kindel, et valid endale hea kaaslanna. Sõbrannadega koos jahtimine toimib kõige paremini siis, kui neid on kaasas kuni kolm. Suuremat arvu kaaslannasid on raskem kontrolli all hoida ja võite lõpuks välja paista kui kamp meesteõgijaid.

Kuid kes on need kõige õigemad kaaslannad? Paljud naisteajakirjad ja suhteõpikud soovitavad minna välja naistega, kes pole nii kütkestavad kui teie, et saaksite särada. Tundub ahvatlev, aga mitte väga tark tegu. Kui olete baaris koos Inetu Betty’ga, siis ei tule mehed lihtsalt teie juurde. Kui veedate aega teist palju paksemate naistega, siis ei näe mehed teid võrdlusmomendi tõttu saledate ja võrratutena. Nad näevad lihtsalt kampa pakse naisi. Mehed võivad tajuda seda ka ebakindluse märgina, kui ümbritsete end parema enesetunde nimel hulga inetute inimestega

Minge välja selliste sõbrannadega, kes on lõbusad, karismaatilised, ilusad ja kellega teile meeldib aega veeta. Nad tõstavad teid kõrgemale ja nende aura toob kasu teilegi. Minge välja tüdrukutega, kes panevad teid hästi tundma. Te peaksite kõik üksteist toetama ja motiveerima. Kui tunnete end ebakindlalt, siis kutsuge kaaslannadeks ehk juba abielus või püsivas suhtes sõbrannad. Nad võivad jahtida, aga ei konkureeri meeste tähelepanule.

Kindlasti on kõik teie sõbrannad imetoredad, aga olge head tuju tekitavate kaaslannade valimisel halastamatud. Probleem on selles, et tüdrukud võivad vahel- olgu meelega või mitte- üksteise võimalusi põhja lasta.

 

Mõned halvad kaaslannad:

See, kes tirib teie mineviku päevavalgele

Kas ta alandab teid meeste ees? Kas ta tirib päevavalgele lugusid teie lapsepõlvest, jutustades mehele: ” Oh, kas sa mäletad, seda korda kui purjus olid ja oksendasid…” Kas te tunnete aeg- ajalt temaga koos olles ebamugavust? Ta võib heita teie üle nalja, aga see ei ole naljakas kui nalja puändiks olete teie. Jätke ta maha ja minge välja tüdrukuga, kes näitab teid heas valguses.

See , kes jätab litsaka mulje

Hoidke ennast kaaslannade eest, kes kannavad piinlikkust tekitavalt ebasobivaid riideid – mini on liiga mini, meik klounilik. Tema kõrval olles nähakse ka teid litsakana.

See , kes vajab pidevat tähelepanu

Kas ta vajab lõputut hoolitsust, kui teie vajate paari minutit vaba aega, et oma saaki võluda? Kas ta jääb liiga kiirelt purju ja teie peate teda valvama, enne kui ta kohaliku Quasimodoga ära kaob? On ta vaenulik või käitub koguni emotsionaalse tõkkena teie ja mehe vahel, katkestades pidevalt teie juttu, et rääkida iseendast? Kui peate terve õhtu tema vajaduste eest hoolitsema, siis ei hoolitse te kunagi enda omade eest.

 

Jätke need tüdrukud maha. Selliste kaaslannadega ei leia te iialgi meest. Ideaalne kaaslanna on seal selleks, et teid aidata. Teie valite oma saagi välja. Tema peaks teie valikut austama. Tema tööks on alustada mehega vestlust ja tutvustada siis talle teie hiilgavat isiksust. Kui teie olete flirtimisega hõivatud, siis peaks teie ideaalne kaaslanna minema sihtmärgi (vahest vähem ihaldusväärsema) sõbra tähelepanu kõrvale juhtima, et anda teile saak kindlalt kätte.

Muidugi tuleb vajadusel osutada sõbrannale vastuteene. Kui teie kaaslanna kellegi leiab, siis peate talle samuti abiks olema. Ja olema sama valmis mehe inetu sõbraga juttu tegema.

Head saagiõnne, tüdrukud!

 

Triin Tisler