LISA KALLI INIMESE ELLU SÄRA: kingiidee, mis võtab igaühe sõnatuks

LISA KALLI INIMESE ELLU SÄRA: kingiidee, mis võtab igaühe sõnatuks

Jõulud on aeg, mis on täis maagiat ning sära! Tänavad, kodud ning töökohad saavad ilusti ehitud. Kuid mida veel ehtida annaks? Veekeedukannu? Kapinuppe? Enda väljaheiteid? Miks mitte?! Võimalus selleks on nüüd loodud! Veebileheküljel Etsy müüakse nimelt sära sisaldavaid kapsleid, mille eesmärgiks on muuta sinu väljaheited sätendavaks! 

Jõulud on aeg, mis on täis maagiat ning sära! Tänavad, kodud ning töökohad saavad ilusti ehitud. Kuid mida veel ehtida annaks? Veekeedukannu? Kapinuppe? Enda väljaheiteid? Miks mitte?! Võimalus selleks on nüüd loodud! Veebileheküljel Etsy müüakse nimelt sära sisaldavaid kapsleid, mille eesmärgiks on muuta sinu väljaheited sätendavaks! 

Kapslid, mida Etsy’s müüakse, kannavad nime “Glitter Pills”. Nendega käib olude sunnil kaasas ka väga pikk hoiatuste nimekiri. 

Näiteks on seal kirjas järgmised asjad: 

Toode pole mõeldud sissevõtmiseks ja neid võib ainult dekoratiivsetel eesmärkidel kasutada. 

Müüja ei vastuta toote väärkasutuse eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

Müüja ise väidab, et kapslite eesmärgiks pole sätendav väljaheide, vaid need näevad lihtsalt väga lahedad välja. Tema arvates on tegemist unikaalse tootega, millest paljud inimesed vaimustusse satuvad. 

Kapsleid müüakse erinevates värvides ning kui sa nende soetamisel kindlat eelistust ära ei märgi, siis saadetakse sulle suvalise tooniga sädelust sisaldav kapsel.

Tore kingiidee, või mis? 

Buduaar.ee