MAAG RAUL HUNT selgitas, miks hetkel soovid täide ei lähe

shutterstock

Raul Hunt

Maag Raul Hunt kirjutas sotsiaalmeediasse, et hetkel on mäda aeg. See tähendab aga seda, et hetkel millegi kasvatamine või oma ellu kutsumine, ei tööta. Mäda aeg on pigem hävitav.

“Mäda aeg tähendab, et soovid, et midagi kasvatada või saada oma ellu, lihtsalt ei tööta. Selle pärast ongi see mäda aeg. Sest kuu loomise ajal tegeletakse hoopis minema saatmisega. Mäda aeg ei ole viljastav ega kasvav aeg. Mäda aeg on hävitav aeg. Aeg, kus midagi nõrgendada. Midagi hävitada,” kirjutas maag sotsiaalmeedias.

Ta jätkas: “Vanaaegsed inimesed kes kasutasid puidust tööriistu ei varunud isegi puitu mädal ajal, sest need tööriistad ei kestnud. Nagu ei kesta ka mädal ajal tehtud taotlused ja soovid kasvuks ja arenguks.
Noh, mis nendesse vanadesse aegadesse vaadata. Kui vaadata meie praegust aega. Praegune Riigikogu tuli kokku Kuuloomise mädal ajal ja ise näete mis seal toimub.

Muidugi ei saa tegelikult öelda, et selle jama põhjus on selles, et nad tulid kokku kuuloomise mädal ajal.
See, et selle Riigikogu esimeseks kogunemiseks määrati Kuuloomise mäda aeg, on ise Tagajärg ja põhjus peitub riigis ja meie inimestes. Ja see oli ka märgiline, et nii otsustati 2019 aasta kevadel. Ja ka see, et Ratas astus tagasi Kuuloomise mädal ajal on ka ainult tagajärg, kuid ka märgiline.

Ka inimeste suured või väikesed soovid, mida nad soovivad, kipuvad olema sellised, et soovid on suuremad kui inimesed ise. Noh, soovitakse midagi suurt aga enda panus, et soovid täituks on väiksemad, kui soovid.
Eks seegi ole tagajärg, märgiline tagajärg, nende inimeste jaoks kes oma soove, millegi edendamiseks, millegi saamiseks, teevad Kuuloomise mädal ajal.

Ainult kuufaasist ei piisa. Loeb ka see, et kas on mäda/ nõrk või kalk/ kõva aeg.

1. 16. jaanuar algab Kasvava Kuu kalk/kõva aeg. Siis on sobiv aeg alustada liikumist, sobiv aeg teha taotlusi ja esitada soove. Stardi kiirendus.
2. Kasvava Kuu mäda/ nõrk aeg. See on hingetõmbamise aeg, kus vaadata endasse, et sisemuses toimuks ka liikumine.
3. Täiskuu kalk/ kõva aeg. Nii edendamine, kui hävitamine. Kuu on täies jõus ja võib aidata kaasa kõigele.
4. Kahaneva Kuu mäda/ nõrk aeg. Hingetõmbamise aeg ja aeg jälle endasse vaadata, et mis see on, mis eelnevatel aktiivsetel aegadel tagasi hoidis ja pidurdas. Et saada aru, mida tuleks puhastada.
5. Kahaneva Kuu mäda/ nõrk aeg. See, aeg, kus tegeleda aktiivselt sellest lahti saamisega, mis takistab ja mis pidurdab. Puhastus aeg.
6. Praegune aeg. Kuuloomise mäda/ nõrk aeg. Periood, kus vaadata endasse, et kas on muutusi ja kas eelneval perioodil aktiivsel tegutsemisel on ka seesmisi muutusi toimunud, kui ka jätkub aeg, kus aktiivselt tegutseda sellega, et hävitada endas kõik see, mis takistab, puhastamine, mis puhastamist vajab. Et jätta maha kõik see, mis võib eesoleval perioodil – Kasvava kuu kalgil/ kõval ajal, saada takistuseks edasi liikumisel.

Jah, ma saan aru, et inimesed tahavad enda ellu positiivseid muutusi ja tahavad enda ellu seda, mis nende meelest on head.

Ja siis mõtlesin seda postitust kirjutades, et ega ma sellega mõne inimese lootusi paremaks eluks ei kustuta.
Ja tean ka, et nii mõnigi inimene, kes loeb minu seda postitus, mis lühidalt ütleb, et praegune mäda aeg ei ole soovimise ja edendamise aeg …. Noh, see inimene laigib seda ja siis kas mõttes või postituse all kommenteerib, et Ahaaa. Vot mida tuleks tähele panna. Või midagi taolist. Ja võib olla ka kommenteerib mõttes või avalikult Aitäh …. Ja siis järgmisena laigib ta postitust ja kommenteerib mõttes või avalikult Aitäh, seda postitust, mis just kutsub kuuloomise ajal oma soove avaldama, taotlusi tegema.

Aga eks seegi näitab segadust Nähtavas ja Nähtamatus ilmas. Segadust nii inimese sees kui inimese ümber.
Näitab ära kui suured on käärid tegelikuse ja soovide vahel.
Ning …
Ma soovin – Oled passiivne ja jätad kõik teiste teha.
Ma tahan – Oled aktiivne ja ise aktiivselt oled valmis tegutsema.
Ja loomulikult peaks inimesel endal selge olema, et milleks tal on väge ja energiat ja milleks ei ole.
Noh, autol on paak tühi, siis selles tegelikuses soovi või taha või kutsu taevaseid jõude või oma kõrgemat mina, auto lihtsalt ei liigu.

Nii ka inimesel, kui seesmine vägi ja energia puudub, siis ei toimu mitte mingit liikumist.
Ja sellisel hetkel soovides (või tahtes), üle oma tegelike võimete, inimesed lihtsalt kaotavad oma hingeosi.
Sest taotlust tehes, vahet tegelikult ei ole kas soovides või tahtes, läheb inimese hingeosa tegutsema. Aga kui teda ei toeta inimese enda vägi ja energia, siis see hingeosa jääbki kuhugi kolama. Ja inimeses suureneb pettumus, kibestumine, jõuetus.

Tavaliselt tulevad need hingeosad varem või hiljem tagasi. Kui on nii öelda väikesed eesmärgid.
Aga kui ikka on suured käärid võimaluste ja eesmärkide vahel, siis ka hingeosa eksleb kaugemale ja tagasi tulemise võimalus väheneb.”