MAAGILINE PÄEV: TÄNA on võimalik muna otsa peale seisma panna

MAAGILINE PÄEV: TÄNA on võimalik muna otsa peale seisma panna

Maailmas on palju päevi, mis on täis maagiat ja elevust – jõululaupäev, vana-aastaõhtu ning miks mitte ka iga reede õhtu. Mõni päev on aga nii eriline, et sellel päeval on võimalik korda saata uskumatuid võlutrikke. Nende hulgas näiteks üks toores muna täitsa iseseisvalt otsa peale püsti panna! Kuidas on see võimalik ja miks on just 22. september see päev?!

Põhjus on lihtne – 22. september pole mitte ainult autovaba päev, vaid sügisene pööripäev. Seda kuupäeva, mida tähistatakse üle maailma ning millel on päev ja öö peaaegu täpselt ühepikkused, peetakse suve viimaseks päevaks ning sellele on omistatud üks veider müüt.

Paljud inimesed väidavad, et just sügisesel pööripäeval on võimalik toorest muna otsa peale seisma panna, sest sel päeval on maa külgetõmbejõud selle jaoks täpselt õige. Tuhanded inimesed on seda katsetanud ja tuleb välja, et paljudel neist see ka õnnestub.

Reaalsus on aga, et muna saab otsa peale seisma panna igal päeval aastas – see nõuab lihtsalt õiget muna ja palju harjutamist. Muna tasakaalustamine on traditsiooniline Hiina komme ning seal sümboliseerib muna uut elu. 

Allikas: TheSun.co.uk