MAAGILISED NÕUANDED: meelita raha ja rikkus oma ellu

Iidsetest aegadest pärit maagilised nipid ei kaota oma väärtust kunagi, uued põlvkonnad on lihtsalt ära unustanud, et sellised nipid üldse olemas on. Tegelikult on olemas ka kavalaid nõuandeid, mis peaksid aitama oma ellu rohkem raha ja rikkust meelitada ning allpool toomegi välja paar lihtsat moodust, mida tasub kindlasti järgi proovida.

Iidsetest aegadest pärit maagilised nipid ei kaota oma väärtust kunagi, uued põlvkonnad on lihtsalt ära unustanud, et sellised nipid üldse olemas on. Tegelikult on olemas ka kavalaid nõuandeid, mis peaksid aitama oma ellu rohkem raha ja rikkust meelitada ning allpool toomegi välja paar lihtsat moodust, mida tasub kindlasti järele proovida.

Kanna endaga alati kaasas väikest ürdikotikest

Muretse endale pisike kotike, mida saad käekotis kaasas kanda ja kuhu saad ürte sisse panna. Pisikeses riidekotikeses võiks olla näpuotsatäis kuivatatud ürte - ka kuivatatud tee sobib selle jaoks väga hästi. Nimelt arvati kunagi, et taimed ja ürdid meelitavad ligi raha ja jõukust. Piparmünt, meliss, kibuvits, kummel - võimalusi on palju. Piparmünt muudab ka sinu ridiküli mõnusalt värskelt lõhnavaks.

Vii oma kodus läbi maagiline nelja stiihia rituaal "maa, tuli, vesi, õhk".

Keeda oma kodus maagilist ürditeed ja raputa teesegu oma maja ümber! Ürdid on maa, vesi on pott, õhk on teeaur ja pliit on tuli. Keeda ürditeed ja samal ajal mõtle oma unistusele - siinkohal siis rikkuse ja jõukuse saavutamisele. Hiljem raputa teesegu ümber oma koduaia. Arvatakse, et see rituaal toob koju jõukust ja raha.

Leota värske basiiliku lehti vees

Pane värske basiiliku lehed kolmeks päevaks vette ligunema ja hiljem pritsi leotisega oma töökoha ümbrust. Lehed võid kuivatada ja neid samuti ürdikotikeses kaasas kanda.

Allikas: pioneerthinking.com