MAAILMA KALLEIM VIBRAATOR on pealt kaetud lehtkullaga

Mis kaalub 225 grammi, suriseb ja on pealt kaetud lehtkullaga?

See on maailma kalleim vibraator Inez Gold. Nagu nimigi ütleb, siis seksmänguasi on kaetud 24karaadise lehtkullaga. Keskmiselt maksavad täiesti tavalised vibraatorid vahemikus 10-70 eurot, kuid Rootsi brändi Lelo luksussuriseja Inez Gold maksab olenevalt poest 11 200 – 12 000 eurot. 

Lugesid õigesti. 12 000 eurot.

Soome ajaleht Iltalehti võttis ühendust Libido.fi-ga, kes on üks toodet müüvatest ettevõtetest.

Antud toode on otse loomulikult mõeldud inimestele, kellel on natuke ülemäärast raha. Näiteks on seda vibraatorit kingitud kümne aasta pulma-aastapäevaks,” sõnas Libido.fi reklaami eest vastutav Sami Lehtinen. “Soomes on rohkem päringuid tulnud Venemaalt, nii et ilmselt on sealpool rohkem selles hinnaklassis toodetest huvitatuid.”

12 000 eurot maksval vibraatoril on viis erinevat värinat. Selle mootor vibreerib alla 50 detsibelli võimsusega. Vibraator kaalub 225 grammi ja selle tööaeg on umbes neli tundi. 

Lehtkullaga kaetud vibraator on mõeldud neile, kelle rahakott on tavapärasest paksem.

“Sellele vibraatorile pole nii suurt nõudlust kui traditsioonilisele vibraatorile, kuid turg luksus seksmänguasjadele on täitsa olemas. Alati on inimesi, kes tahavad tavapärasemast midagi erilisemat,” sõnas Lehtinen. 

 

allikas: Iltalehti