Maailma kõige rahulikum mees dalai-laama paljastas, mis tal närvi mustaks ajab

Dalai Lama on budismi spirituaalne liider ning seetõttu peetakse teda rahuks endaks. Nüüd paljastas mees, et on asju, mis ka tema vihale ajada suudavad! 


Dalai-laama on budismi spirituaalne liider ning seetõttu peetakse teda rahuks endaks. Nüüd paljastas mees, et on asju, mis ka tema vihale suudavad ajada! 

Enamik meist võib pisiasjade peale üsna närvi minna, olgu selleks siis valutavad varbad, mittevajalikud netireklaamid või Justin Bieber – kõik need on tänapäeval vihastamiseks justkui piisavad põhjused. 

Dalai-laama paljastas hiljuti ajakirjale Time antud intervjuus, et ka tema jaoks eksisteerib asju, mis närvi mustaks ajavad. Kuid kõige suurema viha pälvib tema poolt inimeste hooletus.

“Väikeste asjade peale vihastamine on täiesti normaalne. Minu puhul oleks kõige paremaks näiteks see, kui mõni minu meeskonna liige talle antud ülesandeid hooletult täidab – siis tõstan ma reeglina häält! Kuid õnneks suudan paari minutiga uuesti maha rahuneda,” tunnistas mees. 

80aastane dalai-laama on tuntud eelkõige oma heatahtlike ning sügavamõtteliste õpetuste poolest, kuid on hea teada, et ka tema on tegelikult tavaline inimene, kes teiste rumaluse peale üsna kurjaks saab. 

 

unilad.co.uk