Maailma pikima peenisega mees otsib naist! FOTOD!

Maailma pikima peenisega mees otsib naist! FOTOD!

Enamus mehi ei kurdaks, kui nende peenis mõne sentimeetri võrra pikem oleks, kuid Coahuilast pärit mehhiklane Roberto Esquivel Cabrera (52) on lausa õnnetu! Õnnetu, sest tema 48cm pikkune meheau on talle elus vaid probleeme tekitanud ja ükski naine ei julge temaga vahekorda astuda. Suhte ja perekonna loomisest rääkimata.

Enamik mehi ei kurdaks, kui nende peenis mõne sentimeetri võrra pikem oleks, kuid Coahuilast pärit mehhiklane Roberto Esquivel Cabrera (52) on lausa õnnetu! Õnnetu, sest tema 48 cm pikkune meheau on talle elus vaid probleeme tekitanud ja ükski naine ei julge temaga vahekorda astuda. Suhte ja perekonna loomisest rääkimata.

Roberto peenis ulatub alla põlve ning segab tema igapäevast elu, mistõttu on ta töötu ja soovib, et peenise pikkuse tõttu antaks talle invaliidsuspaberid.

Mees on avaldanud ka soovi pääseda Guinnessi rekordite raamatusse, sest andmete kohaselt teist nii pika peenisega meest maailmas hetkel ei ole. Tema peenisest tehti ka röntgenpilt ning arstid tõdesid, et tegelikult on tema peenise nii-öelda aktiivne osa 15 cm pikk ja kogu ülejäänu on lihtsalt üleliigne nahk. 

Praegu elab Roberto sotsiaaltoetusest ning loodab invaliidsustoetust saama hakata, kui teda aga invaliidiks ei tunnistata, siis toetust ei tule. Ka armastuse vastu poleks tal midagi, kuid leida naist, kes mehe ihuliikme vastu hirmu ei tunneks, on keeruline.

Vaata pilti Robert Esquivel Caberast ning röntegnpilti tema peenisest siin