MIDA TÄHENDAB, KUI leiad maast raha?

MIDA TÄHENDAB, KUI leiad maast raha?

Me ei leia raha maast just tihti, aga kui avastamegi tänavalt mõne mündi või paberraha vedelemas, siis õnn on sellevõrra suurem. Raha ei ole aga pelgalt vahend, mille eest poes maksta või teenuste eest tasuda, vaid sellel on vaimses mõttes palju sügavam tähendus, kirjutab spiritualunite.com.

Nimelt on raha läbi aegade seostatud võimu, hea õnne ja edukusega. Kuna raha käib käest kätte ning seda antakse alati välja käega, siis peidab see endas natuke ka iga inimese energiast. Raha on energeetiliselt väga jõuline vahend ning seetõttu kasutatakse seda ka mitmetes maagilistes toimingutes. 

Mida aga raha leidmine siis tähendab? Raha leidmine tähendab seda, et sa oled hinnatud ja väärtustatud – ja seda mitte ainult maises mõttes, vaid ka spirituaalsel moel. Raha leidmine annab inglite ja vaimude poolt sulle märku, et sa oled oluline. Samuti võib see olla armastuse märk mõne siitilmast lahkunud kalli inimese poolt.

Tihtipeale leiavad inimesed raha müntide näol. Miks hinged aga just münte eelistavad? Vastus on lihtne – mündid säilivad kauem, kui paberraha. 

Raha leidmisel tasuks tähele panna ka seda, et millele sa enne raha leidmist mõtlesid. Nimelt tähendab raha leidmine seda, et sinu plaane saadab edu. See on kui taevane märk, et ära kaota lootust ja kõik läheb hästi. 

Sarnased artiklid