MIDA TÄHENDAB KUI näed uned surnud inimest?

shutterstock

harper`s bazaar

Meie unenägudes korduvad üsna sagedasti samad teemad. Näiteks on suur osa inimestest näinud unes, et hilinevad tähtsale kohtumisele, lendavad või petavad oma kallimat. Mida aga tähendab kui näed unes surnud inimest?

Surnud lähedase inimese nägemine unenäos võib meile pikaks ajaks mõtteainet pakkuda – kas unenägu võib tõele vastata või on see vaid osa leinast?

Kellegi kalli kaotamine unes ei ole tavaliselt hoiatus või ennustus. Pigem peegeldab see neid tundeid, mida sa päriselus selle inimesega läbi elad või tähendab see, et teie vahel on toimumas mingi suur muudatus.

Tavaliselt on surnud inimesed unenägudes nooremad ja tervemad ja nad sooviksid justkui lohutada: “Minuga on kõik hästi, olen endiselt sinu juures.”

Vahest tunnevad inimesed, et kadunuke tahaks neile justkui unes jätta mingit sõnumit, millest nad aru ei saa. Nii see tavaliselt ka on. Surnud inimese nägemine unes võib näiteks tähendada, et kadunuke on pääsenud teisele poole ja temaga on kõik korras. Või siis tahab ta hoopis sind millegi eest hoiatada.