MIDA TOOB 2020. AASTA sinu tähemärgile: Jäär, Sõnn, Kaksikud ja Vähk

Peagi saab 2019. aasta läbi ning alguse saab uus – aasta 2020. Kuid milliseks kujuneb 2020. aasta sinu jaoks? Kas unistad uuest töökohast, armastusest või hoopis iseseisvuse saavutamisest? Kas tahaksid jätkata samal rajal või sulgeda ukse, et avada uus?

Jäär, Sõnn, Kaksikud ja Vähk – loe allpool, mida saabuv aasta toob:

 

Jäär

Algav aasta toob Jäärale mitmeid väljakutseid, mis esialgu ehk pisut liiga keerukad tunduvad ning sulle stressi valmistavad. Kuid peagi mõistad, et need väljakutsed on just täpselt see, mida sul vaja oli. Astud oma mugavusstsoonist välja ja õpid enda kohta asju, millest sul varem aimugi polnud. Sind ootab ees põnev ja väljakutsuv aasta.  

Sõnn

Sõnn armastab rutiini ja rahulikku elutempot, ent sel aastal pannakse sind korralikult proovile. Selleks, et nautida rahulikku olemist, on vahel vaja ootamatuid olukordi, mis testivad sinu iseloomu ja õpetavad sind hindama seda, mis sul juba olemas on. Ära karda üllatusi – mine vooluga kaasa ja vaata, kuhu see sind viib.  

Kaksikud

Uus aasta on Kaksikutele täpselt sama pöörane nagu oli 2018. Sul on unistused, mis pole ikka veel täide läinud ning sa ei saa neid oma peast välja. Just nüüd on õige aeg hakata neid teoks tegema – ära kahtle, hüppa tundmatusse ja sa näed, milleks sa tegelikult võimeline oled.

Vähk

Uus aasta õpetab sulle nii mõndagi – sa mõistad, kui andekas sa tegelikult oled. Ära alahinda ennast. Ära ole ebakindel – sind ootab ees hea aasta ning kõik sinu pingutused saavad viimaks tasutud. Loorberitele puhkama sa kindlasti ei jää, sest seda sa ei oskagi. Sinu väljakutseks 2020. aastal on õppida ennast hindama. 

Allikas: Me Naiset