MIDA TOOB 2020. AASTA sinu tähemärgile: Lõvi, Neitsi, Kaalud ja Skorpion

Peagi saab 2019. aasta läbi ning alguse saab uus – aasta 2020. Kuid milliseks kujuneb 2020. aasta sinu jaoks? Kas unistad uuest töökohast, armastusest või hoopis iseseisvuse saavutamisest? Kas tahaksid jätkata samal rajal või sulgeda ukse, et avada uus?

Lõvi, Neitsi, Kaalud ja Skorpion  – loe allpool, mida saabuv aasta toob:

Lõvi

Ole valmis selleks, et sinu ellu saabub suur muudatus – see võib olla seotud sinu eraeluga, kuid võib olla ka tööalane. Kõik uus vajab alati aega, et me jõuaksime sellega kohaneda, kuid pikas perspektiivis võib seda muudatust kahtlemata positiivseks pidada. Ära maga maha oma elu võimalust – vaid hirm uue ees on sinu takistuseks sel aastal.

Neitsi

Sinu jaoks tuleb pigem rahulikum aasta. Saad võimaluse vaadata iseendasse ning jõuad lõpuks analüüsida oma praegust positsiooni siin elus – kas sa oled ikka õigel rajal ja teed õiget asja. Kulged rahulikult ja oled üsnagi palju niiöelda omas mullis. Naudi seda perioodi ja ära kurda igavuse üle – sinu elus on kõik väga hästi.

Kaalud

Uus aasta toob sinu ellu uue võimaluse, mis paneb sind korralikult proovile. Kas haarata sellest kinni ja hüpata pea ees tundmatusse või jääda oma mugavusstsooni. Kas sa üldse tahad seda muudatust – ilmselt oled pikka aega kahe vahel suutmata otsustada, mis oleks sinu jaoks parim valik. 

Skorpion

Skorpioni jaoks on saabuv aasta pigem perekeskne. Võimalik, et sinu perekond saab lisa ning välistatud pole ka see, et sinu liit oma kallimaga puruneb. Eraelus on oodata suuna muutust – sa tunned end praegu pigem rahutuna, ent ära muretse, kõik loksub ise paika. Usalda oma sisetunnet. 

Allikas: Me Naiset