MIDA ÜTLEB SINU RINDADE SUURUS intelligentsuse kohta?

MIDA ÜTLEB SINU RINDADE SUURUS intelligentsuse kohta?

Kindlasti oled kuulnud, et silmad on hinge peegel, kuid kas teadsid, et nad võivad näiteks ka öelda, millised on sinu füüsilised võimed? Sulle teadmata suudavad su erinevad kehaosad sulle näidata, milles sa hea oled või mis sind ees ootab. Sinu rinnad, näiteks, võivad juba kaugelt inimesele öelda, mis sinu peas tegelikult toimub või kas seal üldse midagi erilist toimub.

Kui keegi ütleb naise kohta, et ta on “hästi varustatud”, siis jääb segaseks, kas ta mõtleb tema aju või tema rindu? Tuleb välja, et väga vahet ei olegi, sest Chicago ülikooli uurijad on avastanud seose rindade suuruse ja intelligentsuse vahel.

Ülikooli sotsioloogid lasid 1200 erineva rinnapartiiga naisel lahendada IQ-teste. Kuigi seos näib olevat absurdne, oli tulemus uskumatu: suuremate rindadega naiste testide tulemused olid keskmiselt 10 punkti kõrgemad kui väiksema rinnapartiiga naistel. Kuigi väiksemate rindadega naised tahaksid kindlasti vastu vaielda, võib testi tulemustest järeldada, et suuremate rindadega naised on intelligentsemad.

Uurijad arvavad, et seos suurte rindade ja kõrge intelligentsuse vahel tuleneb kas suguhormoonide tasemest või looduslikust valikust.

Allikas: Womansday.com