MIDA ÜTLEB SU KULMUDE KUJU sinu iseloomu kohta?

MIDA ÜTLEB SU KULMUDE KUJU sinu iseloomu kohta?

Me kõik teame, et silmad on hinge peeglid, mis teeb kulmudest nende olulised kaitsjad. Kulmud ei ole aga ainult lihtsalt raamid, vaid ka neil on võime näidata, milline inimene sa sisimas oled. Nägude lugemise ja feng shui ekspert Priya Sher usub, et inimesele otsa vaadates on võimalik öelda tema kohta nii mõndagi. Just seetõttu on ta teinud juhendi, mille järgi saame ka meie teada, mida teatud kulmutüüp inimese kohta räägib.

Me kõik teame, et silmad on hinge peegel, mis teeb kulmudest nende olulised kaitsjad. Kulmud ei ole aga ainult lihtsalt raamid, vaid ka neil on võime näidata, milline inimene sa sisimas oled. Nägude lugemise ja feng shui ekspert Priya Sher usub, et inimesele otsa vaadates on võimalik öelda tema kohta nii mõndagi. Just seetõttu on ta teinud juhendi, mille järgi saame ka meie teada, mida teatud kulmutüüp inimese kohta räägib.

Mida tähendab see, kui kulmud on kuju poolest…
…kaardus? See inimene on loominguline.
…sirged? Tegemist on enesekindla ja veenva inimesega. Sirgete kulmudega naine võib olla üsna mehelik.
…nurklikud? See inimene on tundlik ja väga privaatne. Lisaks võivad nurklike kulmudega naised olla väga jäärapäised.

Mida tähendab see, kui kulmud on laiuse poolest…
…laiad ja puhvis? Selles naises on mehelikkust. Kui kulmukarvad on lisaks veel läikivad, on inimeses kõrge seksuaalne energia.
…peenikesed või õhukesed? Selliste kulmudega naine on õrn ja naiselik.

Mida tähendab see, kui kulmud on kõrguse poolest…
…hästi kõrgel? Inimene on unistaja.
…hästi madalal? Selline inimene on väga ettevaatlik ja ei leia tihti teiste jaoks aega.

Lisaks jagab Priya Sher veel huvitavaid fakte. Nimelt ütleb ta, et see, kumb kulm on naisel kõrgem, näitab, kelle kätes on suhtes kontroll. Kui naisel on parem kulm kõrgemal, tähendab see, et ta on suhtes väga kontrolliv. Kui mehel aga vasak kulm kõrgemal on, tähendab see, et hoopis tema käes on arvatavasti ohjad.

Mis juhtub aga siis, kui muudad oma kulmude kuju ja teed need kitsamaks? Sher ütleb, et näiteks kulmude peenemaks kitkumine kahandab sinu võimet saada hea ja tasuv töökoht.

Allikas: Marieclaire.com