MIKS PEAKSIME ENDALE soolalambi soetama?

MIKS PEAKSIME ENDALE soolalambi soetama?

Himaalaja soola tuntakse eelkõige  kui väärtuslikku maitseainena toiduvalmistamisel. Kuna Himaalaja sool võrreldes tavalise keedusoolaga on oluliselt madalama naatruiumisisaldusega siis on paljud inimesed üha enam teadlikult hakanud kasutama pigem tervislikumat elustiili soodustavat soola. Himaalaja soolas leidub nii kaltsiumit, rauda, kaaliumi kui ka magneesiumi. Tavaline sool koosneb aga pelgalt naatriumkloriidi kristallidest. Põhjuseid, miks kasutada just Himaalaja soola on seega palju. 

Himaalaja soola tuntakse eelkõige kui väärtuslikku maitseainet toiduvalmistamisel. Kuna Himaalaja sool on võrreldes tavalise keedusoolaga oluliselt madalama naatriumisisaldusega, siis on paljud inimesed üha teadlikumalt hakanud kasutama pigem tervislikumat elustiili soodustavat soola. Himaalaja soolas leidub nii kaltsiumit, rauda, kaaliumit kui ka magneesiumit. Tavaline sool koosneb aga pelgalt naatriumkloriidi kristallidest. Põhjuseid, miks kasutada just Himaalaja soola, on seega palju. 

Himaalaja soola kasulikkus ei piirdu aga üksnes köögiga. Üha enam populaarsust on kogumas soolalampide põletamine ning just Himaalaja sool on see koostisosa, millest need suurepärased kaunikesed valmistatud on. Soolalampide põletamine võib abi osutada hingamis- ja vereringehäirete, migreeni, allergiate, reuma, nahahaiguste ning unetuse puhul. Kuigi võib ehk tunduda veidi ebareaalsena, et üks valgusti suudab sellistele probleemidele lahenduse leida, kinnitavad seda mitemete inimeste kogemused. Positiivsete ioonide hulk, mida soolalamp atmosfääri saadab, kõneleb enda eest. 

Elektroonika, mis meid ümbritseb ning mida me igapäevaselt kasutame, lämmatab kahjuks positiivsed ioonid meie ümber, seetõttu on soolalamp ideaalseks võimaluseks, kuidas tehnikaajastul end veidikene turgutada ja piltlikult öeldes elavana hoida. Atmosfääri ioonid mõjutavad meie tervist, heaolu, emotsioone ning vaimset hoiakut. 

Soolalamp võiks ideaalis olla igas ruumis ning teda peaks soovitud tulemuse saavutamiseks kasutama väga sageli, soovitatav on hoida soolalampi elektroonika läheduses. Kui oled lambi endale soetanud, peaksid endale esitama järgmised küsimused: 

1. Kus ma veedan suurema osa oma ajast?

2. Millises kohas asub kõige rohkem elektroonikat? 

3. Millisesse nurka minu toas ta kõige paremini sobiks? 

Soolalambid on küllaltki soodsad ning kui neid õigesti hooldada ning mitte ekstreemsetesse oludesse asetada, kestavad nad igavesti! 

Soolalamp on ideaalne kingitus, mida tasub soetada nii endale kui oma sõpradele. Positiivne energia meie kodudes on garanteeritud. 

Allikas: timewheel.net