MILLINE ON SINU KÕIGE PIKEM VARVAS? Vaata, mida see sinu kohta reedab!

2 kommentaari
MILLINE ON SINU KÕIGE PIKEM VARVAS? Vaata, mida see sinu kohta reedab!

Hiinas ja Indias on jube üle 5000 aasta usutud, et inimese jalad peegeldavad nii tema keha kui vaimu seisukorda. Näiteks valulik jalg võib olla märgiks tõsisemast terviseprobleemist. Lisaks usutakse, et keha ja hing on omavahel tugevalt seotud ja inimese iseloomuomadused võivad talle terviseprobleeme tekitada. 

Hiinas ja Indias on jube üle 5000 aasta usutud, et inimese jalad peegeldavad nii tema keha kui vaimu seisukorda. Näiteks valulik jalg võib olla märgiks tõsisemast terviseprobleemist. Lisaks usutakse, et keha ja hing on omavahel tugevalt seotud ja inimese iseloomuomadused võivad talle terviseprobleeme tekitada. 

Punktmassaaži guru Jane Sheehan on kindel, et jalad näitavad inimeste kohta kõike: alustades nende seedeelundkonna olukorrast kuni suhteprobleemideni välja. Jalgu vaadeldes on võimalik aru saada, kas tegemist on seiklushimulise inimesega või kellegagi, kes hindab pigem stabiilsust ja harmooniat. 

Sheehan pani kirja, mida jalad inimese kohta paljastavad.

Leia enda kõige pikem varvas ja loe, mida see sinu kohta ütleb! 

Suur varvas 

Inimesed, kelle kõige pikemaks varbaks on suur varvas, on targad ja loovad. Neil on erinevatele probleemidele alati kavalaid lahendusi pakkuda. Nad suudavad asju teistsuguse nurga alt näha. Neil esineb probleeme keskendumisega. 

Kui sinu suur varvas on mõnest teisest varbast lühem, siis tähendab see, et suudad ühel hetkel mitmete erinevate asjadega tegeleda. Suudad teisi hästi delegeerida. Kasutad tihti teiste mõjutamiseks oma karismat. 

Teine varvas 

Inimesed, kelle kõige pikemaks varbaks on teine varvas, on väga head liidrid. Nad on dünaamilised ja loovad. Teiste käsutamine pole nende jaoks kunagi probleem! 

Kui sinu teine varvas on lühem, siis ei lase sa end teistel käsutada ja soovid kõikjal enda ümber harmooniat näha. 

Kolmas ehk keskmine varvas 

Kui sinu pikimaks varbaks on kolmas varvas, siis näitab see, et sinu näol on tegemist väga energilise inimesega – seda eriti just töörindel. Need inimesed on perfektsionistid ja suudavad oma pühendumusega elus väga palju saavutada. Kahjuks kipuvad nad suures tööhoos armastuse, perekonna ja lõbutsemise unarusse jätma. 

Kui sinu kolmas varvas on lühem, siis naudid elu täiel rinnal. Sulle meeldib lõõgastuda ja sa ei lase end igal pisiasjal mõjutada. 

Neljas varvas

Inimesed, kelle kõige pikemaks varbaks on neljas varvas, peavad elus kõige olulisemaks oma perekonda. Kui see varvas pisut kõver on, siis näitab see, et suhe lähedastega pole parasjagu kiita. Nad on head kuulajad ja lohutajad, suhteliselt kurvameelsed inimesed. Nad ei suuda end teiste inimeste muredest eraldada – nad on väga empaatilised. 

Lühikese neljanda varbaga inimeste jaoks pole suhted ja perekond üldse nii olulised. 

Väike varvas 

Inimesed, kelle kõige pikemaks varbaks on väike varvas, on tihti väga lapsiku käitumisega. Neile ei meeldi kohustused ja neil hakkab väga lihtsalt igav. Nad on lõbusad, nutikad ja vaimukad. 

Need, kes suudavad väikest varvast ilma neljandat varvast liigutamata liigutada, on impulsiivsed, seiklushimulised ja sarmikad. Inimesed, kes nii oma väikest varvast liigutada ei saa, armastavad rutiini, planeerimist ja lojaalsust. 

Varbad, mis on justkui pikkuse järjekorras

Kui iga varvas on eelmisest pisut lühem, siis tähendab see, et oled täpne ja praktiline inimene. Viid alustatu eranditult alati lõpuni. Oled ideaalne töötaja ja lojaalne sõber. 

Lai jalg

Laia jalaga inimesed on pidevalt liikvel. Nad on õnnelikud siis, kui elutempo on kiire ja neil on pidevalt tegemist. 

Kitsas jalg 

Nendele inimestele meeldib, kui neid hellitatakse. Nad ei taha end üleliigsete asjadega koormata. Nad tahavad olla ümbritsetud ilusatest asjadest ning inimestest. Kitsa jalaga inimeste kodud on väga kaunid ja seda nende sissetulekust sõltumata! 

Pöiavõlv 

Inimesed, kelle pöiavõlv on kõrge, on väga enesekindlad. Neile meeldib iseendaga olla ja neid peetakse tihti eraklikeks. 

Madala pöiavõlviga inimesed naudivad seltskonnas viibimist ning tihti on tegemist suurte seltskonnalõvidega. 

healthtipsportal.com