MILLINE TÄHEMÄRK on halb suudleja?

Kõik kaksteist tähemärki on erinevad ja seda nii oma loomuselt kui ka käitumise osas. Kuid kas sa oled kunagi mõelnud sellele, milline seos võiks olla suudlemisel ning sellel, millisest tähtkujust inimene on? Selgub, et need kaks asja võivad teatud määral tõepoolest omavahel seotud olla. 

Pole saladus, et suudlemisel mängivad olulist rolli ka inimese suhtumine ja iseloom. Kui oled tagasihoidlik, arglik ning vaikse loomuga, siis peegeldub see ka sinu suudluses. Kirglikud, emotsionaalsed ja energilised inimesed suudlevad jõulisemalt, kuid ka see ei pruugi alati ju hea olla.

Higherperspectives kirjutab, et kõige halvemad suudlejad on Jäära märgi all sündinud naised ja mehed. Jäär on kange iseloomuga, enesekindel ja jõuline märk ja see tähendab, et tema suudlused võivad olla liiga pealetükkivad. Siinkohal peavad mõlemad osapooled saama võrdse mängumaa – suudlemiseks on vaja kahte inimest. Kui üks surub oma suudlusi liialt peale, tuleb teisel paratamatult leebuda. 

Jäär võib oma suudlustega teist osapoolt lausa lämmatama hakata. 

See muidugi ei tähenda üdini halba – Jäär on võimeline ennast väga heaks suudlejaks koolitama. Selleks peab ta lihtsalt olema teadlik oma miinustest ning õppima end vähem peale suruma.