MILLINE TÄHEMÄRK on kõige raskema iseloomuga?

Kõik kaksteist sodiaagimärki on erineva loomusega ning meil kõigil on omad väikesed kiiksud, mis meid omanäoliseks teevad. Iseloom on aga see, mis inimesi omavahel liidab ja paraku ka lahutab - raske iseloomuga inimene võib parajaks peavaluks osutuda.


Kõik kaksteist sodiaagimärki on erineva loomusega ning meil kõigil on omad väikesed kiiksud, mis meid omanäoliseks teevad. Iseloom on aga see, mis inimesi omavahel liidab ja paraku ka lahutab – raske iseloomuga inimene võib parajaks peavaluks osutuda.

Kuid milline tähemärk on kõige raskema iseloomuga?

Selgub, et selleks on Jäära märgi all sündinud inimesed. Jäär võib vahel lausa nii kaugele minna, et lõpetab inimesega suhtlemise sootuks, kui ta oma tahtmist ei saa ning kellegi teise pilli järgi teda tantsima panna on praktiliselt võimatu.

Jäär sobib kokku ainult nende inimestega, kellel on elust samasugune nägemus nagu tal endal, sest erimeelsuste puhul tema järelandmisi ei tee.

Kui Jäär vihale ajada, võib kindel olla, et tema esimesena vabandama ei tule ja seda isegi siis, kui ta tegelikult tahaks väga ära leppida.

Jäär on niivõrd kange iseloomuga, et vahel on tal iseendaga raske läbi saada, sest tema jäärapäisus takistab südame hääle järgi liikumist.

Allikas: higherperspectives