MILLINE TÄHEMÄRK on kõige salakavalam sõbranna?

On tõsi, et enamus meist ei vali endale elukaaslast, sõpru ega sõbrannasid selle järgi, millise tähemärgi all nad sündinud on, ent elu jooksul õpitakse siiski tõmbama teatud seoseid erinevate märkide ja iseloomujoonte vahel. Mõne märgiga on lihtsalt parem klapp kui teisega. 

Teatud märkidel on aga kalduvus kahepalgelisusele ja klatšimisele ning sellest tulenevalt peetakse üheks kõige ohtlikumaks tähemärgiks, keda endale sõbrannade ringkonda valida, Lõvi tähemärki. 

Lõvi on ääretult salakaval ning hoolib eelkõige üksnes iseendast  kõik teised tulevad pärast teda ja kui sa talle kasvõi ühe sellise lause ütled, mis talle ei meeldi, võid kindel olla, et ta teeb sulle tagasi.

Lõvi klatšib  ole ettevaatlik sellega, mida sa talle räägid ning hoia eraelulised asjad pigem enda teada. Arvesta sellega, et kõik, mis sa Lõvile räägid, võib ühel hetkel ka küla peal avalikult arutamisel olla.

Lõvi ei ole sugugi halb märk, ta lihtsalt armastab ennast üle kõige. Ta võib sulle endast väga hea ja sõbraliku mulje jätta, kuid sa ei tea kunagi, mida ta sinu selja taga räägib.

Allikas: sheknows