MILLINE TÄHEMÄRK on vaimselt kõige tugevam?

MILLINE TÄHEMÄRK on vaimselt kõige tugevam?

Kõik kaksteist tähemärki on erinevad ja seda nii oma loomuselt kui ka nägemuselt elust – kes peab olulisemaks karjääri, kes perekonda ning kes eelistab lihtsalt ilma kohustusteta läbi elu kulgeda. Kui aga rääkida märkide iseloomust ja emotsionaalsest seisundist, siis milline neist on vaimselt kõige tugevam?

Kõik kaksteist tähemärki on erinevad ja seda nii oma loomuselt kui ka nägemuselt elust  kes peab olulisemaks karjääri, kes perekonda ning kes eelistab lihtsalt ilma kohustusteta läbi elu kulgeda. Kui aga rääkida märkide iseloomust ja emotsionaalsest seisundist, milline neist on vaimselt kõige tugevam?

Selleks märgiks on Skorpion.

Skorpion ei näita oma tõelisi tundeid väga välja, ent kui keegi ütleb talle midagi, mis talle ei meeldi ja mõjub halvustavalt, ei hoia ta end kunagi tagasi ja ütleb välja kõik, mis parasjagu öelda on. Skorpion salvab väga valusalt ja teeb seda ka siis, kui keegi ütleb midagi halvasti tema lähedaste kohta.

Skorpion kaitseb kõiki oma lähedasi kiivalt ja on valmis ka ekstreemseteks sammudeks. Mitte miski ei hirmuta teda ning seda märki murda on raske.

Skorpion on vaimselt tugev ja kange ning tahab alati saada oma tahtmist. Ta on kompromissideks valmis harva ja seda üksnes siis, kui kompromissi palujaks on talle kallis inimene.

Sarnased artiklid