MILLINE TÄHEMÄRK on vastassugupoole silmis kõige atraktiivsem?

MILLINE TÄHEMÄRK on vastassugupoole silmis kõige atraktiivsem?

Kõik kaksteist tähemärki on erinevad ja seda nii oma loomuselt kui ka nägemuselt elust – kes peab olulisemaks karjääri, kes perekonda ning kes eelistab läbi elu lihtsalt kulgeda ilma kohustusteta. Kui aga rääkida märkide veetlusest vastassugupoole silmis, siis milline tähemärk on kõige seksuaalsem?

Kõik kaksteist tähemärki on erinevad ja seda nii oma loomuselt kui ka nägemuselt elust – kes peab olulisemaks karjääri, kes perekonda ning kes eelistab lihtsalt ilma kohustusteta läbi elu kulgeda. Kui aga rääkida märkide veetlusest vastassugupoole silmis, siis milline tähemärk on kõige seksuaalsem?

Selgub, et selleks tähemärgiks on Kaljukits.

Kaljukits kiirgab endast välja salapärast energiat ja tõmbab mehi ligi isegi siis, kui ta seda ise ei soovi ega planeeri. Salapärane ja isegi nõiduslik veetlus saadab Kaljukitse läbi elu, ent seda vaid siis, kui ta iseendaga õnnelik on – õnnetuna Kaljukits seksuaalsust välja ei kiirga.

Kui Kaljukits leiab elus oma suuna ehk siis nii-öelda õige raja, siis kasvab tema seksuaalne energia ning ta on võimeline selle abil vallutama iga mehe südame, kui ta seda vaid ise tahab.

Allikas: Higherperspectives

Sarnased artiklid