MILLISE KURITÖÖ PANEB sinu tähemärk suurima tõenäosusega toime?

MILLISE KURITÖÖ PANEB sinu tähemärk suurima tõenäosusega toime?

Kui ei oleks olemas seadusi või karistusi, kuidas me käituks? Igal inimesel on oma pahupool, ning kui pole seaduste järgimiseks põhjust oma emotsioone ja kiusatusi nii väga vaos hoida, oleks ilmselt enamus meist praeguste reeglite järgi juba lõunaks mitu kuritööd toime pannud. Igal tähemärgil on oma iseloomuomadused, mis ühiskonna normide täitmiseks leebema maski ette on pannud. Millised oleksid tähemärgi esindajad aga siis, kui nad saaksid teha ükskõik, mida nad tahaksid?

Kui ei oleks olemas seadusi või karistusi, kuidas me käituks? Igal inimesel on oma pahupool ning kui pole seaduste järgimiseks põhjust oma emotsioone ja kiusatusi nii väga vaos hoida, oleks ilmselt enamik meist praeguste reeglite järgi juba lõunaks mitu kuritööd toime pannud. Igal tähemärgil on oma iseloomuomadused, mis ühiskonna normide täitmiseks leebema maski ette on pannud. Millised oleksid tähemärgi esindajad aga siis, kui nad saaksid teha ükskõik mida nad tahaksid?

Kalad

Oled tuline ja kirglik, seega on tõenäoline, et paneksid toime suure leegiga kuritöö. Sõna otseses mõttes. Sind erutab põnevus ja kuumus ning oled inimene, kes tahab asju suurelt teha.

Neitsi

Oled perfektsionist, seega kuritööd sooritades teeksid seda ilmselt graatsiliselt ja väga läbimõeldult. Kellegi mürgitamine kadedusest oleks väga sinulik. Mis mõttes on ta sinust täiuslikum?!

Kaalud

Oled aktivist. Kui vangi satud, siis on see ilmselt seetõttu, et oled oma põhimõtete eest seisnud. Kui sul on midagi öelda, siis teed seda väga valjuhäälselt ja isegi vägivaldselt.

Vähk
Sa teeksid oma pere ja sõprade nimel kõik. Kui mingi kuritöö korda saadaksid, oleks see sinu lähedase nimel – olgu see siis tema kaitseks või kellelegi kätte maksmiseks. Reetmist sa ei andesta!

Ambur

Ilmselt oleksid sa inimene, kes seaduste puudumisel varastaks auto ja läheks sellega rallit sõitma. Naudid ekstreemsusi ja oled väga enesekindel. Lihtsalt lõbu pärast võid sa vabalt inimeste aedadest läbi sõita. (Ei tea, kas see Viljandi noor, kes seda õhulendu tegi, oli ka Ambur?!)

Sõnn

Naudid materiaalseid asju. Seega loomulikult oleksid sa kleptomaan. Kõik, mis su käeulatusse satub, võiks olla sinu!

Kaksikud
Oled väga sotsiaalne ja tihti rahutu. Sa pead pidevalt midagi uut ja põnevat tegema, sest sul hakkab ruttu igav. Ilmselt oleksid edukas narkoärikas! Sellega kaasnev põnevus ja eksootiline elu on midagi just sulle.

Kaljukits
Oled väga jäärapäine ja isegi ülbe, seega ilmselt võtaksid sa vajadusel alati käed käiku ja näitaksid teistele, mis puust sa tehtud oled.

Lõvi

Naudid juhipositsioonil olemist ja sulle kohe kindlasti ei meeldi teistest maha jääda – sa pead saama tippu! Sinu jaoks on tipp raha, raha ja raha… Ilmselt suudaksid oma taibuka peaga välja mõelda pettuse, mis teeb sind lausa miljardäriks.

Jäär
Oled loomu poolest juht – tugev, ambitsioonikas ja sulle meeldib käske anda. Investeerid oma töösse ja tuled alati oma projektidest täis taskutega välja. Võim ja raha oleksid sinu, sest oleksid seadusteta kuulus maffiaboss. (Või ehk oled juba praegu…?)

Skorpion

Sa ei karda rasket tööd, kuid eelistaksid siiski pigem enda käed puhtaks jätta. Kellegi tapmine ei ole sinu jaoks probleem, kui keegi seda sinu eest teeb… Sinu telefoniraamatus oleks ilmselt mitu palgamõrvarit.

Veevalaja

Oled tark ja süsteemne. Oled küll vaikne, kuid tegelikult oled sa salaja lausa geenius. Oleksid tabamatu sarimõrvar, kelle pärast keegi tänavatel üksi ei julge jalutada.

Allikas: Rebelcircus.com