MILLISED TÄHTKUJUD ON kõige kirglikumad?

shutterstock

eilte daily

Kirg ja suured tunded on omadus, mida paljud endale sooviksid. Osad tähemärgid on aga oma loomu poolest tundlikumad kui paljud teised. Siin on 4 tähtkuju, kelle kirglik ellusuhtumine võib teinekord aga ka liiga väsitav olla. 

Jäär

Jäär on kirglik kõikides eluaspektides, olgu siis tegemist töö, inimsuhete või hobidega. Tähemärgi esindajad suunduvad kirglikult ka lähedaste probleemide lahendamisse ning seega võivad Jäära sõbrad olla kindlad, et saavad alati vajadusel abi.

Vähk

Vähi kirglik ellusuhtumine ilmneb eriti selgelt läbi tema spontaansuse ja elujanu. Eriti janunevad nad uute seikluste järgi suvel. Kui inspiratsioon Vähki tabab, siis läheb ta kõhklemata seda koheselt ellu viima.

Skorpion

Skorpionit teatakse kui kõige salapärasemat ja külgetõmbavamat tähtkuju. Skorpioni kirge pole alati küll väljaspoole näha, vaid ta säästab oma tulised tunded lähedaste inimeste jaoks.

Kaljukits

Kaljukitse kirge on näha eriti läbi tema kindlameelsuse ja sihikindluse. Kaljukitse lähedased teavad, et tähemärgi esindaja oskab ka stressirohkes olukorras rahulikuks jääda. Kaljukits ei anna oma lähedaste suhtes kunagi alla ja seetõttu on ka tema inimsuhted väga head.