MILLISED TÄHTKUJUD on kõige suuremad valevorstid?

Me kõik valetame. Olgu põhjuseks siis see, et soovime end paremast küljest näidata, tahame vältida peapesu või valetame lihtsalt sellepärast, et see on saanud harjumuseks – igaüks meist on vähemalt korra elus valetanud. On olemas aga kolm tähtkuju, kes on justkui sündinud valevorstid. 

Skorpion

Kuna Skorpion on kõige manipuleerivam ja ebaausam tähtkuju, siis pole ka ime, et lisaks nendele ta ka valetab palju. Kui Skorpion hoo sisse saab ja liialdama hakkab, suudab ta ka musta valgeks rääkida. Naljakas on aga see, et kuna Skorpion on valetamises niivõrd osav ja suudab teisi oma valedesse uskuma panna, jääb ta mõnikord ka ise oma muinasjutte uskuma ning ei suuda pärast enam meenutada, mis on tõde ja mis mitte. 

Kaksikud

Kuigi Kaksikud ei suuda ealeski nii ebausad olla kui Skorpion, siis on ka neile antud annet manipuleerimises ja valetamises. Erinevus peitub aga selles, et inimesed teavad, et Kaksikud on valevorstid. Nad on oma iseloomult aga nii lõbusad ja loovad, et sõbrad lepivad tema valetamisega ning võtavad seda kui üht tema iseloomujoont. 

Kalad

Kuigi Kalad on pealtnäha tundlikud ja pehme loomuga, siis peitub neis väike kaval saatan, kes on nõus valetama, et saada seda, mida ta soovib. Kuna Kaladel on eriti hea intuitsioon, suudavad nad ära tabada, millist valet nad oma tahtmise saamiseks rääkima peaksid. 

 

allikas: yourtango