MILLISED TÄHTKUJUD ON kõige töökamad?

Väidetavalt räägib tähtkuju väga palju meie iseloomu ja saatuse kohta. Tähemärk paljastab, kellega kokku sobime, millal abielluma peaksime, kas oleme oma loomult rahulikud või mässajad ning lisaks neile on teatud tähemärgi esindajad ka palju töökamad, kui teised. Neid võib kutsuda lausa töönarkomaanideks. Kes nad siis on?

Sõnn

Sõnni tähtkuju esindajad on ehtsad töömesilased. Nad on järjekindlad, keskendunud, metoodilised ega pelga rutiinset tööd. Väga suurt stressi tekitab Sõnnides aga pidevalt muutuv töökeskkond. Ainsaks takistuseks, et saada ideaalseks töötajaks, on nende kangekaelsus. Kuni Sõnn end kasulikuna tunneb ning näeb võimalust ametiredelil tõusta, on ta kannatlik ja produktiivne.

Veevalaja 

Veevalajatele meeldib uusi asju proovida ning nad hindavad vaheldusrikkaid ülesandeid, kus nad saavad oma võimeid proovile panna. Tähtkuju esindajad on usinad töötajad ning sõbrana lojaalsed ja arvestavad. Veevalaja miinuseks on aga see, et nad tüdinevad kiiresti ning üksluise töö puhul otsivad paremaid jahimaid.

Jäär

Jäärad on ambitsioonikad ja tulemustele orienteeritud inimesed, kes töötavad kõige paremini üksinda või teisi juhendades. Selle tähemärgi esindajad viivad iga ülesande läbi hoolikalt ja püüdlikult. Kui antud tähtkuju esindajale piisavalt kohustusi ei jagata, on tulemuseks rahulolematu töötaja. Võimalik edutamine on hea võimalus neid motiveerida ning võistluhimulist loomust vaigistada.

 

allikas: yourtango